Objawy raka piersi u kobiet po szczepieniach covid – prof. Maria Majewska

W Europie 1585 zgonów po szczepieniach

W Vigiaccess zarejestrowano już 177 052 powikłania i 1585 zgonów po szczepieniach covid (w ciągu 2 miesięcy).

Jeśli podobna dynamika wzrostu się utrzyma, to do końca roku powinno być ponad 10 000 zgonów zgłoszonych. Przyjmując, że zgłaszanych jest tylko ok 1% wszystkich przypadków (wg. FDA), można szacować, że szczepionki covid zabiją do końca roku ponad 1 milion ludzi.

Prawdopodobnie jednak będzie tych zgonów znacznie więcej z powodu odległych powikłań i poważnych chorób poszczepiennych jak również większych liczb osób zaszczepionych.

W USA do bazy VAERS w tym okresie zgłoszono 19 907 powikłań i 1095 zgonów, najwięcej w grupie osób po 65 r. życia.

Ujawniło się też nowe poważne zagrożenie ze strony tych szczepień dla kobiet. U tych, którym podano eksperymentalne szczepionki covid na bazie mRNA (Pfizer, Moderna), pojawiły się wczesne objawy typowe dla raka piersi. Onkolodzy zaobserwowali u nich guzki w piersiach i pod pachami, oraz silne stany zapalne licznych węzłów chłonnych w piersiach.

Dlatego odradzają im robienie mammografii w okresie co najmniej 6 tygodni po drugiej dawce szczepienia. Nie wiadomo, czy ten stan będzie się utrzymywać i rozwijać, i czy ostatecznie doprowadzi do raka piersi.

Kobiety, które się zaszczepiły powinny więc stale się badać i miesiącami, a może latami będą żyć z zagrożeniem poszczepiennego raka piersi. Znając skład tych eksperymentalnych szczepionek i wiedząc, że były minimalnie przebadane, takie skutki były do przewidzenia. Niestety, ponieważ koncerny farmaceutyczne kupiły sobie immunitet prawny, nie można ich będzie skarżyć bezpośrednio za zabicie lub okaleczenie tymi szczepionkami nawet milionów ludzi.

Winę za to ponosić będą rządy krajowe, płatni lobbyści medialni, biurokraci unijni oraz skorumpowane media.

Maria Majewska
nonnocere3@gmail.com

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (03.03.2021)

 

CZYTAJ: Masowe przypadki powiększonych węzłów chłonnych u osób zaszczepionych eksperymentalnym preparatem zwanym “szczepionką przeciwko Covid-19”

 


 

Skip to content