Wizje Gatesa: może wprowadzić konieczność trzeciej dawki szczepionki?

Aktualizacja: 2021-02-18 2:07 pm

Szalony miliarder Bill Gates, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej CBS rozważał swoje wizje dotyczące aplikowania “szczepionki przeciwko koronawirusowi”.

W programie CBS Evening News Gates mówi: “Trwa teraz dyskusja, czy potrzebujemy super wielkiego zaszczepienia populacji obecną szczepionką, czy potrzebujemy trzeciej dawki, a może potrzebujemy zmodyfikowania szczepionki?” Dodał  też, że firmy farmaceutyczne w Stanach Zjednoczonych prowadzą prace nad “dostrojeniem” (tuning) obecnej szczepionki.

Gates, czwarty najbogatszy człowiek świata, obok swoich dotychczasowych obsesji: walki z tzw. globalnym ociepleniem, walki z “przeludnieniem planety” czy walki o zmuszenie ludzi do wegetarianizmu, skupia się teraz na “walce z Covid-19” poprzez wymuszenie wyszczepienia całej ludzkości eksperymentalnym preparatem.

Gates zabiera głos w sprawie szczepienia ludzkości, uważając się za specjalistę i mając sobie za nic np. zalecenia producenta szczepionek. Jeśli bowiem mielibyśmy brać na serio reżim szczepionkowy, to tak samo jak każde inny produkt, szczepionka podlega surowym wymaganiom zażywania i dawkowania, tak jak określił to producent. Koncern Pfizer, producent najczęściej aplikowanego eksperymentalnego preparatu reklamowanego jako “szczepionka przeciwko Covid-19”, twierdzi że wymagane są dwie dozy szczepionek, jednak Gates rozważa inną opcję.

Jest tylko kwestią czasu aby oligarchowie sprawujący faktyczną władzę na świecie, snując swoje wizje przebudowy świata i widząc w sumie niewielki opór społeczny, wprowadzili powszechny obowiązek systematycznego (np. co 6 miesięcy) szczepienia jakimkolwiek preparatem przygotowanym przez firmy farmaceutyczne, pod pretekstem jakiejkolwiek, wykreowanej przez media tzw. pandemii.

Dopuszczone do masowego stosowania eksperymentalne szczepionki są największym w historii ludzkości eksperymentem medycznym. Należy z całą stanowczością podkreślić i jak najczęściej powtarzać, że chodzi o eksperymentalne preparaty określane mianem “szczepionki przeciwko Covid-19”. Oferowane i propagowane szczepionki firm: Pfizer/BioNTech, Moderna oraz AstraZeneca, zostały opisane w dokumentach i zarejestrowane jako “próbne” (ang. investigational), co w zastosowanym języku prawniczym oznacza dokładnie to samo: próbny, eksperymentalny preparat do medycznego zastosowania. Ten maskujący język wprowadzony został celowo i pomijając słowo “eksperymentalne” chodziło o zatarcie niewłaściwego wrażenia, że w rzeczywistości chodzi o preparat medyczny stworzony w pośpiechu, bez odpowiednich testów i z zastosowaniem zupełnie nowych, niesprawdzonych koncepcji naukowych, co może wiązać się z nieobliczalnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Oprac. www.bibula.com
2021-02-18

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Lifesitenews ( Feb 18, 2021)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=123046 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]