Aktualizacja strony została wstrzymana

Bill Gates: wszystkie kraje zachodnie powinny całkowicie przestawić się na syntetyczne mięso…

…a jak będą trudności, to użyjemy regulacji aby całkowicie zmienić popyt.

Miliarder Bill Gates, podczas wywiadu dla pisma MIT Technology Review[1] powiedział, że bogate państwa, takie jak Stany Zjednoczone czy Europa Zachodnia, powinny przestawić się całkowicie na sztuczne mięso, nazwane przez niego „syntetyczną wołowiną”.

„W przypadku Afryki i innych biednych państw, musimy doprowadzić do takiej zmiany genetycznej zwierząt, aby zwiększyć podczas produkcji mięsa proporcję mięsa w stosunku do wytwarzanych gazów.” – snuje swe wizje Gates. „Jako część pracy naszej fundacji [chodzi o fundację Gates Ag One] bierzemy to co najlepsze z bydła afrykańskiego, np. odporność na temperatury i krzyżujemy aby uzyskać ogromny wzrost produktywności.[2] … Nie, nie wydaje mi się, że 80 najbiedniejszych państw będzie spożywało sztuczne mięso, ale myślę, że wszystkie bogate kraje powinny jeść tylko 100-procentowo syntetyczną wołowinę. Możesz przyzwyczaić się do różnicy w smaku, ale z czasem będzie ona smakować coraz lepiej. W pewnym momencie, nastąpi zmiana zachowań, bądź użyjemy regulacji aby całkowicie zmienić popyt. … Zatem, myślę, że dla średnio bogatych krajów i tych powyżej średniej, jest to możliwe.” – powiedział Gates.

Bill Gates, czwarty najbogatszy człowiek świata, założyciel firmy Microsoft (nb. którego fortuna powstała poprzez sprzedaż firmie IBM oprogramowania nie będącego – wszystko na to wskazuje – jego własnością), stał się najpierw „autorytetem” w sprawie tzw. globalnego ocieplenia, później stał sie niekwestionowanym autorytetem w propagowaniu i aplikowaniu śmiercionośnych szczepionek, a teraz przedstawia swoje kolejne szaleńcze wizje żywieniowe.

Jednocześnie, Bill Gates skupuje grunty rolne i stał się obecnie największym właścicielem ziemi rolnej w USA. W 19 stanach posiada on grunty o wartości netto prawie 121 miliardów dolarów. 

Warto dodać, że fundacja Gates Ag One pracująca nad tworzeniem krzyżówek bydła, z pewnością zauważyła zapotrzebowanie na stworzenie idealnej „czerwonej jałówki bez skazy”, opisanej w Księdze Liczb i niezbędnej według religii żydowskiej dla odbudowy Świątyni Jerozolimskiej. W myśl żydowskich tradycji, narodziny czerwonej jałówki bez skazy będzie zwiastowaniem nadejścia Pomazańca Bożego, narodzeniem żydowskiego Mesjasza. Będzie też – według przewidywań żydowskich – początkiem czasów ostatecznych i przyjściem Mesjasza [3]. Największe instytuty badawcze świata od wielu lat prowadzą prace nad stworzeniem idealnej jałówki.

Przypisy:

  1. Bill Gates: Rich nations should shift entirely to synthetic beef – MIT Technology Reviewe, February 14, 2021
  2. „Bill Gates Is Working With Geneticists to Create the “Perfect” Cow” – Futurism, 01-18-2018
  3. Świątynia jerozolimska a czasy ostateczne – Hugon Hajducki

Oprac. www.bibula.com
2021-02-16

 

Skip to content