Bill Gates: wszystkie kraje zachodnie powinny całkowicie przestawić się na syntetyczne mięso…

Aktualizacja: 2021-02-16 5:17 pm

…a jak będą trudności, to użyjemy regulacji aby całkowicie zmienić popyt.

Miliarder Bill Gates, podczas wywiadu dla pisma MIT Technology Review[1] powiedział, że bogate państwa, takie jak Stany Zjednoczone czy Europa Zachodnia, powinny przestawić się całkowicie na sztuczne mięso, nazwane przez niego “syntetyczną wołowiną”.

“W przypadku Afryki i innych biednych państw, musimy doprowadzić do takiej zmiany genetycznej zwierząt, aby zwiększyć podczas produkcji mięsa proporcję mięsa w stosunku do wytwarzanych gazów.” – snuje swe wizje Gates. “Jako część pracy naszej fundacji [chodzi o fundację Gates Ag One] bierzemy to co najlepsze z bydła afrykańskiego, np. odporność na temperatury i krzyżujemy aby uzyskać ogromny wzrost produktywności.[2] … Nie, nie wydaje mi się, że 80 najbiedniejszych państw będzie spożywało sztuczne mięso, ale myślę, że wszystkie bogate kraje powinny jeść tylko 100-procentowo syntetyczną wołowinę. Możesz przyzwyczaić się do różnicy w smaku, ale z czasem będzie ona smakować coraz lepiej. W pewnym momencie, nastąpi zmiana zachowań, bądź użyjemy regulacji aby całkowicie zmienić popyt. … Zatem, myślę, że dla średnio bogatych krajów i tych powyżej średniej, jest to możliwe.” – powiedział Gates.

Bill Gates, czwarty najbogatszy człowiek świata, założyciel firmy Microsoft (nb. którego fortuna powstała poprzez sprzedaż firmie IBM oprogramowania nie będącego – wszystko na to wskazuje – jego własnością), stał się najpierw “autorytetem” w sprawie tzw. globalnego ocieplenia, później stał sie niekwestionowanym autorytetem w propagowaniu i aplikowaniu śmiercionośnych szczepionek, a teraz przedstawia swoje kolejne szaleńcze wizje żywieniowe.

Jednocześnie, Bill Gates skupuje grunty rolne i stał się obecnie największym właścicielem ziemi rolnej w USA. W 19 stanach posiada on grunty o wartości netto prawie 121 miliardów dolarów. 

Warto dodać, że fundacja Gates Ag One pracująca nad tworzeniem krzyżówek bydła, z pewnością zauważyła zapotrzebowanie na stworzenie idealnej “czerwonej jałówki bez skazy”, opisanej w Księdze Liczb i niezbędnej według religii żydowskiej dla odbudowy Świątyni Jerozolimskiej. W myśl żydowskich tradycji, narodziny czerwonej jałówki bez skazy będzie zwiastowaniem nadejścia Pomazańca Bożego, narodzeniem żydowskiego Mesjasza. Będzie też – według przewidywań żydowskich – początkiem czasów ostatecznych i przyjściem Mesjasza [3]. Największe instytuty badawcze świata od wielu lat prowadzą prace nad stworzeniem idealnej jałówki.

Przypisy:

  1. Bill Gates: Rich nations should shift entirely to synthetic beef – MIT Technology Reviewe, February 14, 2021
  2. “Bill Gates Is Working With Geneticists to Create the “Perfect” Cow” – Futurism, 01-18-2018
  3. Świątynia jerozolimska a czasy ostateczne – Hugon Hajducki

Oprac. www.bibula.com
2021-02-16

 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122985 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]