Senator Bob Menendez

Aktualizacja: 2021-02-16 5:16 pm

Senator Bob (Robercik) Menendez z New Jersey (burmistrzem New Jersey jest osławiony żydowski rasista Fulop, który w przy okazji walki o pomnik katyński w New Jersey wyzywał polskich polityków od „faszystów”) napiętnował niedawno podjęte w Polsce próby opodatkowania koncernów medialnych i internetowych.

Przy okazji zasugerował, że w Polsce „prawdę o hitlerowskiej okupacji” głoszą żydowscy historycy (Barbara Engelking i Jan Grabowski w swej pseudohistorycznej pracy?…), a „władze polskie usiłują tłumić” tę prawdę… Widać, kto mu sufluje, jakie w jakiej sprawie zająć ma „stanowisko”…

Senator Menendez należy do stowarzyszenia Amerykańskich Przyjaciół Izraelskiej Partii Likud (jest takie stowarzyszenie…). Przeciwnik negocjacji z Iranem w sprawie irańskiego programu nuklearnego. Zagorzały poplecznik żydowskiego nielegalnego osadnictwa na terenach Palestyny.

Dwa lata temu oskarżony został o polityczną korupcję (18 zarzutów): zarzucano mu, że pobierał korzyści materialne od niejakiego Salomona Mengela, właściciela kliniki okulistycznej, w zamian za pomaganie mu uzyskiwania zleceń z publicznego Funduszu Medycznego… Ów Salomon Mengel obficie wspierał kampanię wyborczą Menendeza…

Menendez to klasyczny amerykański polityczny szabes-goj: popierał projekt ustawy (Israel Anti-Boycott Act), który… penalizował zachęcanie do bojkotu Izraela i bezprawnie wznoszonych żydowskich osiedli na ziemiach palestyńskich.

Zwolennik „małżeństw” homoseksualnych i adopcji dzieci przez takie „małżeństwa”.

Jest przewodniczącym komisji spraw zagranicznych w Senacie. Dwa lata temu był przeciwny wizycie prezydenta Dudy w Ameryce na zaproszenie Trumpa… Taki typek na takim stanowisku bardzo źle rokuje stosunkom polsko-amerykańskim za prezydentury politycznej kukiełki, jaką jest Biden…

Marian Miszalski
http://marianmiszalski.pl/

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2021-02-16)

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122954 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]