Aktualizacja strony została wstrzymana

Aktywista LGBT może zostać nowym ambasadorem USA w Polsce

Jak słyszę nowym ambasadorem USA w Polsce ma być Mike Carpenter. Pan ambasador jest specjalistą od Europy Środkowo-Wschodniej, pracuje dla Bidena od dawna. Aha, ma męża i dwoje dzieci” – napisał w piątek na Twitterze Robert Mazurek, prowadzący „Poranną Rozmowę RMF FM”. Póki co informacja o rzekomym ambasadorze nie została potwierdzona, jednak bardzo wielu komentatorów na Twitterze zwraca uwagę, że Mike Carpenter może nim zostać.

Jak słyszę nowym ambasadorem USA w Polsce ma być Mike Carpenter. Pan ambasador jest specjalistą od Europy Środkowo-Wschodniej, pracuje dla Bidena od dawna. Aha, ma męża i dwoje dzieci – napisał redaktor Robert Mazurek w piątek wieczorem na Twitterze. Usunął swój wpis, jednak podobną informację podaje wielu komentatorów. „Szanowni Państwo, tweet o nowym ambasadorze USA w Polsce wleciał na to konto przez przypadek. A i tak bym usunął, jak wszystkie tweety nie o winie. Miłego wieczoru” – napisał później Mazurek.

„Wygląda na to, że Waszyngton przygotował dla PiS-u specjalny prezent. Nowym ambasadorem w Warszawie ma być nie tylko prawdziwy demokrata, ale do tego gej z mężem i dwójką dzieci. Polscy demokraci przywitają jak najserdeczniej” – napisał na Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny Newsweeka.

[…]

Całość: Kresy.pl (6 lutego 2021)

Skip to content