Aktualizacja strony została wstrzymana

Gatesowie chcą większej kontroli mediów społecznościowych. Poszło o „teorie spiskowe” na ich temat

„Szalone” i „nikczemne” – tymi słowami Bill Gates określił „teorie spiskowe”, jakie pojawiły się na temat jego działalności w czasie pandemii koronawirusa.

Gates skomentował jedną z najpopularniejszych teorii spiskowych, jaka pojawia się w przestrzeni publicznej. Chodzi o mikroczipowanie ludzi za pomocą szczepionek przeciwko COVID-19, które ma pozwolić na śledzenie i kontrolowanie ludzi. – Jestem tym bardzo zaskoczony. Mam nadzieję, że to minie – powiedział współzałożyciel Microsoftu.

Żona miliardera Melidna Gates, z którą prowadzi on fundację charytatywną Bill & Melinda Gates Foundation, również odniosła się do teorii spiskowych dotyczących jej męża w wywiadzie dla amerykańskiej telewizji CBS. – Ta dezinformacja powoduje więcej śmierci. Powoduje, że ludzie nie robią tego, co powinni – nie szczepią się – oceniła.

– Jeśli zwrócisz uwagę na jedną teorię spiskową w internecie, to wiemy, że media społecznościowych będą oferować ci ich o wiele, wiele więcej – zauważyła. Podkreśliła przy tym, że nadszedł czas, by wprowadzić więcej regulacji rządowych dotyczących platform społecznościowych.

Źródło: TVP.info

TK

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Hipokryci szatanisci
Meg

Wcale bym się nie zdziwiła, gdyby się okazało, ze teorie o mikrochipach w szczepionkach były celowo rozpuszczane, aby skompromitować jakiekolwiek informacje na temat chorej działalności Gatesów na polu polityki zdrowotnej. Pewnie mikrochipy w szczepionkach jeszcze nie są faktem – co nie znaczy, że nie będą – ale faktem jest podejrzanie precyzyjne przewidzenie przez nich obecnej sytuacji, łącznie nawet z określeniem szczepu wirusa, który będzie zagrożeniem. Podejrzane jest partycypowanie w produkcji szczepionki firmy farmaceutycznej, której współwłaścicielem stał się Gates akurat w przededniu tzw. pandemii. Podejrzane jest ciągłe wykrywanie rzekomych zagrożeń zdrowotnych w krajach trzeciego świata, których populacje natychmiast trzeba wyszczepić. Dziwnym trafem szczepionki powodują bezpłodność, co w kontekście usilnie promowanej przez Gatesów depopulacji powinno budzić niepokój. Te informacje muszą zostać zdyskredytowane, bo całkiem zablokować się ich nie da.
Iw

Na złodzieju czapka gore!
a-G

Widać, że zaplanowana przez tych masonów/satanistów depopulacja ludzkości nie idzie tak, jakby chcieli.
Ewa

Podawanie ?teorii spiskowej? mówiącej, że pod naciskiem Billa Gatesa ludziom zostaną potajemnie wszczepione mikroczipy wraz ze szczepionką na Sars-CoV-2 powoduje odwrócenie uwagi od kwestii, które nawet nie są teoriami. Zacznijmy od tego, ze ten facet przyczynia się do emocjonalnego zmuszania ludzi do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym. Poza tym wystarczy zapoznać się z jego dotychczasową działalnością w zakresie szczepień i siatką, którą oplata praktycznie wszystkie instytucje medyczne na świecie pieniędzmi ze swojej fundacji. Tu nie są potrzebne żadne teorie.
Zenek

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2021-01-29)

.