Dobrowolny obowiązek szczepienia

Podczas gdy nieliczne jednostki i organizacje podejmują nierówną walkę z globalistycznym agresorem, większość społeczeństw pozostaje pogrążona w błogiej beztrosce i pełnej nieświadomości tego co się wokół dzieje. Otoczeni niekończącym się nigdy propagandowym jazgotem na temat „pandemii”, bez pojęcia o autentycznych przyczynach całej sprawy i daleko wykraczających za „sanitarne ramki” totalnego projektu „IV Rewolucji Przemysłowej” (https://wordpress.com/post/drnowopolskipolskapanorama.home.blog/360), ustawiają się w kolejce do „szczepienia”

Tymczasem amerykańska organizacja lekarzy zaprezentowała wyczerpujący przegląd informacji charakteryzujących te „szczepionki”:

https://www.americasfrontlinedoctors.com/the-stand-the-truth-about-the-covid-19-vaccine.html

Bez ogródek scharakteryzowała ona całą sprawę, jako „zbrodnię przeciw Ludzkości”, wychodząc z założenia, że nawet FDA (Amerykańska Agencja Żywności i Leków) będąca jednym z promotorów tej zbrodni, nie odważyła się scharakteryzować tych „szczepionek” inaczej niż „eksperymentalny biologiczny preparat”. Zakwalifikowała w ten sposób całe przedsięwzięcie jako „kliniczny test”. Tak więc po raz pierwszy w historii świata przeprowadza się kliniczne badania na całej Ludzkości i to pod przymusem!

Aby oprzeć się temu terrorowi organizacja zbiera podpisy pod globalną petycją protestacyjną:

https://stopmedicaldiscrimination.org/

Zachęcam do spełnienia swego obowiązku obywatelskiego i podpisania jej, miast noszenia kagańca. Zdaję sobie jednak sprawę, że odzew będzie minimalny.

Bez względu na to jak potoczą się dalej sprawy projektu zwanego eufemistycznie IV Rewolucą Przemysłową (pandemią covida), można bez wahania przyznać szatanowi fakt niebywałego triumfu. Udało mu się bowiem przekształcić 99%+ istot, które w zamierzeniu Stwórcy miały być ludźmi, czyli Dziećmi Bożymi, w twory wyzbyte nie tylko wszelkich wyższych atrybutów, ale nawet elementarnego zwierzęcego instynktu samozachowawczego.

Dla tej przygniatającej większości oferuję sugestię by zaczęła ona nosić dodatkowe kagańce także z tyłu, na wypadek ataku covida o tamtej strony.

Ignacy Nowopolski

Za: Ignacy Nowopolski Blog (27 stycznia 2021)

 


 

The Stand | The Truth About the COVID-19 Vaccine

America’s Frontline Doctors

Oficjalna strona organizacji: https://www.americasfrontlinedoctors.com/

Wideo (ang.) prezentujące wiedzę o skutecznym leczeniu chorych na Covid-19 ORAZ niebezpieczeństwie „szczepionek przeciwko koronawirusowi”:
https://www.americasfrontlinedoctors.com/the-stand-the-truth-about-the-covid-19-vaccine.html#fl-main-content

Zwalczana przez reżim covidowy pani dr Simone Gold, MD, JD, FABEM, jest lekarzem, certyfikowanym jako lekarz Emergency Physician (odpowiednik kombinacji polskich specjalizacji: intensywnej terapi i medycyny ratunkowej) oraz Jurist Doctor, gdyż pani Gold oprócz uniwestytetu medycznego ukończyła szkołę prawniczą uzyskujący tytuł Doktora Prawa.

 

Dr Simone Gold: „The truth about the CV 19 vaccine

January 14th, 2021

https://lbry.tv/@Arkeadius:a/nwnw20210114:c

„mirrored” an indepth look at the truth behind the vaccine
LBRY URL: lbry://@Arkeadius#a/nwnw20210114#c
Claim: IDc8f474809aaf46ac8eadd85ee7f1d8c777b6b8f9
Languages: en
Media Type: video/mp4
License: None
Size: 219.98 MB

 


 

Skip to content