Bogata Żydówka wykupiła cały sekcję klasy biznesowej bo chciała lecieć razem ze swoim pieskiem

Aktualizacja: 2009-08-6 4:39 pm

Zblazowana bogata Żydówka z Izraela, zidentyfikowana z imienia jako Rivka, nie mogąc się rozstać ze swoim pieskiem na czas podróży samolotem z Izraela do Paryża, wykupiła… całą sekcję klasy biznesowej. “To jest moje dziecko, więc poprosiłam El Al o wydzierżawienie całego segmentu klasy biznesowej za 32 tysiące dolarów abym miała pewność, że Or (po hebrajsku: światło, słoneczko) mógł towarzyszyć mi podczas całego lotu.”

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie UPI
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=12242 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]