C-19 czyli eksperci też kręcą

Aktualizacja: 2021-01-18 8:41 pm

Jeszcze raz, drogi Czytelniku, zapuszczam się w szalony świat, w którym eksperci fałszywie twierdzą, że udowodnili istnienie SARS-CoV-2. W tym świecie zaprzeczają sobie. Po prostu nie mogą opowiedzieć czegoś wprost.

 width=

Zacznijmy więc od Tony’ego Fauci. Mamy go na wideo, w którym stwierdza: „…W całej historii wirusów przenoszonych przez drogi oddechowe, bezobjawowa transmisja nigdy nie była motorem epidemii… Nawet jeśli istnieje rzadka bezobjawowa osoba, która może przenosić [wirusa], epidemii nie wywołuje bezobjawowy nosiciel ”. [1]

Fauci jest kategoryczny. Osoby bez objawów, które są nosicielami wirusa? To nie jest problem. Nie przenoszą wirusa na inne osoby. Nie powodują ani nie utrzymują epidemii.

Przejdźmy teraz do CDC. Jay Butler, zastępca dyrektora CDC ds. chorób zakaźnych, właśnie powiedział Washington Post: „Najważniejsze jest to, aby opanowanie pandemii COVID-19 naprawdę wymagało kontrolowania cichej pandemii przenoszenia wirusa od osób bez objawów”. [2] [3]

Wręcz przeciwnie do tego, co powiedział Fauci.

Więc teraz mamy coś takiego:

JEDEN mówi: Ludzie, którzy są nosicielami wirusa, ale nie mają żadnych objawów, nie powodują ani nie utrzymują epidemii.

DRUGI mówi: Ci ludzie SĄ poważnym problemem, a epidemii nie można kontrolować bez kontrolowania ich – za pomocą masek, dystansowania i lockdownów.

Postępuj zgodnie z nauką? Jaką nauką?

Z powodu tego bełkotu narody na całym świecie są świadkami zniszczenia swoich gospodarek i zrujnowania życia setek milionów istnień ludzkich.

To dziwaczne przedstawienie i jakieś dziwadła nim kierują.

Oczywiście eksperci potrafią się z tego wyplątać. Mogą powiedzieć: „Cóż, po raz pierwszy w historii ludzkości ludzie bez objawów wywołują epidemię. Nigdy wcześniej tego nie widzieliśmy…”

Tak. To jest szczególny przypadek. Zdumiewający.

Jeśli w to wierzysz, to mam na sprzedaż apartament po drugiej stronie księżyca.

Prawda jest taka, że eksperci wychodzą od tej niewypowiedzianej przesłanki, która brzmi: CHCEMY ZABLOKOWAĆ PLANETĘ I ZNISZCZYĆ JEJ GOSPODARKĘ, JAKO PIERWSZY KROK DO TWORZENIA ZUPEŁNIE NOWEGO ŚWIATA KONTROLI TECHNOKRATYCZNEJ.
CO TERAZ MUSIMY POWIEDZIEĆ, ABY TO SIĘ STAŁO?

Tak działa oficjalna nauka. Jest polityczna i totalitarna i udaje obiektywną.

Tak więc Jay Butler, zastępca dyrektora CDC, podsumowuje swoje oświadczenie dla Washington Post następującymi słowami: „Społecznościowe narzędzia łagodzące, którymi dysponujemy [maski, dystansowanie, blokady] muszą być szeroko stosowane, aby móc spowolnić rozprzestrzenianie się SARS- CoV-2 od wszystkich zakażonych osób, przynajmniej do czasu, gdy te szczepionki będą szeroko dostępne”.

Przetłumaczmy: Musimy dalej kłamać, aby utrzymać globalną populację pod kluczem. Wprowadzenie chińskiego modelu kontroli w krajach zachodnich wymaga czasu. Kupuj te brednie przez kolejne kilka lat, a uzyskamy żelazną kontrolę nad populacją.

Exposed: Fauci and CDC clash; can’t keep their story straight, Jon Rappoport, January 12, 2021

Źródła:

[1] https://youtu.be/JIOzN03ZWXY

[2] https://www.foxnews.com/health/more-than-half-coronavirus-cases-spread-asymptomatic-carriers-cdc-model

[3] https://jamanetwork.com/journals/jamanetworkopen/fullarticle/2774707

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122217 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]