Izraelski ekspert od szczepień będzie uczył polskich polityków, jak wyszczepić obywateli

Aktualizacja: 2021-01-18 2:29 pm

Przewodniczący krajowej rady eksperckiej ds. COVID-19 przy premierze Izraela, prof. Ran Balicer, ma spotkać się z polskimi politykami w Senacie. Opowie im o izraelskim sukcesie akcji wyszczepiania obywateli. Spotkanie jest organizowane przez przedstawicieli Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej.

Z doniesień wp.pl wynika, że spotkanie polskich polityków z prof. Balicerem zaplanowano na wtorek w południe. Odbędzie się ono w formie zdalnej w sali posiedzeń Senatu. W spotkaniu ma uczestniczyć m.in. Chargé d’affaires Ambasady Izraela.

Prof. Balicer jest uznawany w Izraelu za autorytet w dziedzinie szczepień. Jest także współautorem powodzenia akcji masowego wyszczepiania obywateli. Teraz opowie o swoich doświadczeniach polskim politykom. Z ustaleń wp.pl wynika, że na spotkanie mają być zaproszeni m.in. pełnomocnik ds. szczepień w Polsce Michał Dworczyk. Udział w wydarzeniu miał potwierdzić także doradca premiera ds. mniemanej pandemii prof. Andrzej Horban.

Współorganizatorem spotkania z izraelskim naukowcem jest Senat. Wydarzenie to wspiera marszałek Tomasz Grodzki, wicemarszałek Senatu i członek polsko-izraelskiej grupy bilateralnej Michał Kamiński. Koordynatorem spotkania jest natomiast przewodniczący Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej Michał Szczerba. […]

Całość: Najwyższy Czas! (18 stycznia 2021)

Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122200 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]