Aktualizacja strony została wstrzymana

NYT: lepsze od noszenia maseczki jest… noszenie dwóch maseczek

Żydowski czołowy dziennik The New York Times sugeruje, że lepsze od noszenia maseczki jest… noszenie dwóch maseczek nałożonych na siebie.

Trenerzy footbolowi, prezydent-elekt, nawet obeznani z naukową wiedzą senatorzy tak robią” – pisze NYT – „W czasie gdy liczba przypadków koronawirusa szybuje w skali globalnej, niektórzy najbardziej prominentni ludzie zaczynają używać podwójnych maseczek, czyli stosują się do tego co potwierdzają naukowe badania.” – manipuluje NYT.

Na dokładkę, NYT podpiera się stwiedzeniem jednej z tzw. ekspertek: „Jeśli zastosujesz kilka warstw, to zaczynasz otrzymywać całkiem wysoką skuteczność w blokowaniu wirusów.

Po zachwalaniu noszenia dwóch – a nawet wiecej – maseczek, nawet New York Times przyznaje w końcu, że ten sposób ma jednak jeden poważny mankament: „Ryzykujemy jednak, że będzie trudno oddychać„.

My proponujemy zastosowanie 100-warstwowych maseczek, które będą miały „całkiem wysoką skuteczność”, a nawet skuteczność stu-procentową, zarówno w blokowaniu wirusów, jak i blokowaniu oddychania. Osiągnięty zostanie cel „najwyższej skuteczności”, a ofiary niedotleniania trafią pod respiratory. Zarobi przy tym szpital oraz – co najważniejsze – powiększą się statystyki „ofiar koronawirusa”.

Oprac. www.bibula.com
2021-01-17

Skip to content