Aktualizacja strony została wstrzymana

Facebook ocenzurował meksykańskiego kardynała ostrzegającego przed Nowym Porządkiem Światowym

Facebook zablokował film, w którym meksykański kardynał Juan Sandoval Íñiguez, emerytowany arcybiskup Guadalajara, wskazuje na spisek przywódców globalistycznych wykorzystujących pandemię koronawirusa do zaprowadzenia Nowego Światowego Porządku.

Na oficjalnym koncie facebookowym Seminarium Archiediecezji Guadalajara (Semanario Arquidiocesano Guadalajara) kardynał Sandoval Íñiguez mówi o „spisku w celu stworzenia Nowego Światowego Porządku” i ostrzega: „Moi drodzy Przyjaciele. To będzie trwało bardzo długo. Ta pandemia nie zakończy się w miesiąc czy dwa, możliwe że nawet nie w przeciągu roku, możliwe że nie w ciągu trzech, czterech, pięciu, sześciu lat. Będzie to trwało tak długo jak ci panowie będą chcieli aby trwało. To będzie trwało długo. To jest ciężka, trudna sytuacja, która nigdy nie miała miejsca w historii ludzkości. Bill Gates profetyzuje i przepowiada przyszłość i nie tylko przepowiedział on nadejście koronawirusa, ale również ostrzega przed możliwą pandemią ospy prawdziwej.”

Hierarcha ostrzega: „Oni chcą utworzenia jednego światowego rządu, jednej armii, jednej waluty, jednej ekonomii oraz jednej religii – i na pewno nie będzie to religia chrześcijańska. To będzie religia Matki Ziemi, w imię humanizmu i uniwersalnego braterstwa.”

Kardynał Sandoval Íñiguez był nieustraszonym krytykiem zamykania biznesów przez rządy, w stopniu nieproporcjonalnym do zagrożenia.”Do tej chwili, pandemia służyła aby osłabić narody, zubożyć i zadłużyć je, spowolnić ekonomię, osłabić edukację, pozamykać szkoły i zamienić je w nauczanie zdalne. Ta pandemia przyczyniła się również do osłabienia praktyk religijnych, czego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Pozamykali kościoły, zmniejszyli liczbę wiernych mogących praktykować swoją wiarę. Ale nade wszystko wykreowali strach, przerażający strach wśród ludzi.” – powiedział kardynał Íñiguez.

Wideo z wypowiedzią kardynała Íñigueza zostało zablokowane w kilka godzin po ukazaniu się. Facebook blokując wypowiedż kardynała umieścił napis: „Fałszywa informacja. Ta publikacja powtarza informacje o Covid-19, które zostały przez niezależnych weryfikatorów (fact checkers) zakwalifikowane jako fałszywe.”

Wideo jest cały czas dostępne na stronie: www.arquimediosgdl.org.mx

Kardynał Sandoval Íñiguez w przeszłości wypowiadał się jednoznacznie przeciwko tzw. edukacji seksualnej, środkom poronnym i antykoncepcyjnym, krytykował decyzje sądowe w sprawie legalizacji tzw. małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Używał jednoznacznego pojęcia wobec grzechu i zboczenia homoseksualizmu, nazywając ten stan maricón, co można przetłumaczyć jako zboczenie i pedalstwo. Ostrzegał i obwiniał również kobiety przyczyniające się swym strojem i zachowaniem do zachęcania do gwałtów. W 2015 roku gdy zalegalizowano w Meksyku tzw. małżeństwa homoseksualne, kardynał Sandoval Íñiguez wraz z arcybiskupem Carlos Cabrero oraz hiszpańskim egzorcystą José Antonio Fortea, przeprowadzili egzorcyzm przeciwko „aborcji, Satanizmowi, kultowi śmierci, korupcji oraz legalizacji aberracji seksualnych.”

Oprac. www.bibula.com
2021-01-16

Skip to content