Greta Thunberg na znaczku pocztowym…

Aktualizacja: 2021-01-13 7:47 pm

Poczta szwedzka wydała serię znaczków z “wybitnymi postaciami”, a na jednym z nich umieściła Gretę Thunberg, dziecko służące ruchom ekonazistowskim jako ikona walki z człowiekiem.

Seria wejdzie do obiegu 14 stycznia, a znaczek z Greatą Thunberg przedstawia ją stojącą na skraju jakiejś skały, ubraną w charakteryczną żółtą pelerynę, a wokół niej krąży pięć jaskółek.

Blada i ruda Greta, wylansowana została przez media i zaprezentowana dzieciom i młodzieży na całym świecie jako nowy mesjasz, idol “aktywizmu klimatycznego”, kapłanka nowej religii. Jak określił to celnie prof. Andrzej Nowak: “Ekologizm, tak jak każda totalitarna ideologia, bierze na celownik rodzinę. Chce wmówić dzieciom, że ich rodzice i dziadkowie to głupcy, których nie warto słuchać. Stosując komunistyczne i sekciarskie metody ekologiści głoszą rychły koniec świata, by ubezwłasnowolnić współczesne społeczeństwa.”

Oprac. www.bibula.com
2021-01-13

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=122057 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]