Wyszczepianie na wesoło? Zamienią Disneyland w centrum szczepień

Aktualizacja: 2021-01-12 6:21 pm

Disneyland w Kalifornii zamieni się w gigantyczny ośrodek szczepień. Takiej atrakcji tu jeszcze nie było. Park rozrywki w Anaheim jest i tak zamknięty od marca.

Teraz otworzy swoje podwoje i zwiedzający będą mogli go odwiedzać, ale tylko po to, by skorzystać z zupełnie nowej „atrakcji”, czyli zaszczepienia się na koronawirusa.

11 stycznia władze stanowe wydały zgodę na „medyczną” transformację Disneylandu. Powstanie tu jedno z głównych centrów szczepień hrabstwa Orange. Proces ma ruszyć w ciągu tygodnia.

Disneyland jest największym pracodawcą w hrabstwie i miejscem, które zna tu każdy. W uruchomieniu punktu szczepień biorą udział władze lokalne.

Warto dodać, że Disneyland zapowiadał w pierwszej połowie 2021 r. możliwość zwolnień 32 tys. pracowników. Szczepienia je uratują?

Źródło: Reuter/ Le Figaro

Całość: Najwyższy Czas! (12 stycznia 2021)

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=121989 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]