Aktualizacja strony została wstrzymana

Najważniejsze dni prezydentury Trumpa – czy odtajni wszystkie dokumenty?

Trump odtajni wszystkie dokumenty? Giuliani: „Nie ma już powodu, by tego nie robić”

W jednym z programów telewizyjnych adwokat Donalda Trumpa i były burmistrz Nowego Jorku stwierdził, że prezydent USA powinien odtajnić wszystkie dokumenty przed odejściem ze stanowiska. Jak twierdził, „jest to winien swoim zwolennikom”.

W rozmowie z byłym szefem strategów Białego Domu, Stevem Bannonem, osobisty prawnik Trumpa wskazał, że prezydent powinien odtajnić wszelkie dokumenty. Jak mówił, „nie ma już powodu, by próbować stworzyć jakąś harmonię”.

– Wiele razy myślałem, że jest na to gotowy i wiele razy było to blokowane przez, muszę założyć, siłę, którą teraz nazywamy „deep state” – dodał Giuliani.

– Myślę, że jest to winien nie tylko MAGA (swoim zwolennikom; Make America Great Again – MAGA – to hasło wyborcze Trumpa – przyp. red.), ale jest to winien Amerykanom – mówił.

Chodzi o informacje dotyczące tzw. deep state i korupcji.

Giuliani zachęcał Trumpa do odtajnienia dokumentów dotyczących wątków rosyjskich już w grudniu 2018 roku.

Źródła: thegatewaypundit.com/Twitter

Za: Najwyższy Czas! (11 stycznia 2021) – [Org. tytuł: «Trump odtajni wszystkie dokumenty? Giuliani: „Nie ma już powodu, by tego nie robić”»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Uważamy, że najbliższe 9 dni mogą stać się najważniejszym i najbardziej owocnym okresem całej prezydentury Donalda Trumpa JEŚLI zdecyduje się na ujawnienie wielu kluczowych dokumentów z historii Stanów Zjednoczonych. I nie chodzi tutaj o sugerowane przez Gulianiego „wątki rosyjskie”, bo to są ograne i bezpodstawne oskarżenia. Tutaj chodzi o coś znacznie ważniejszego: o ujawnienie utajnionych dokumentów dotyczących zabójstwa prezydenta Kennedy’ego, o tajne akta dotyczące wydarzeń 9-11, a nawet o dokumenty dotyczące Pearl Harbor. To wszystko pokazałoby jak bardzo tzw. demokracja amerykańska i jej instytucje są czystą atrapą, jak bardzo przez dziesięciolecia, ba – od samego początku tego państwa, siły wpływające na legalną „demokratycznie wybraną” władzę kontrolowały jej kierunek.

Ale… Trump tego nie zrobi. Dlaczego? Uważamy, że jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenia ostatnich kilkudziesięciu lat zbyt wiele wątków dotyczy lobby żydowskiego, a to jest słaby punkt Trumpa, można powiedzieć – słabość personalna. Trump próbował przez lata „zrobić dobrze” lobby żydowskiemu i państewku o nazwie Izrael i otrzymał w zamian to co otrzymał. Innymi słowy: dał się wykorzystać jak frajer.

Jednak… może wpisać się do historii jako autentyczny patriota amerykański, być może największy przywódca w całej historii Stanów Zjednoczonych, uczciwie dbający o prawdziwe interesy Amerykanów. Co prawda skończyłby się jako polityk, mógłby nawet być męczennikiem, ale przez to stałby się IKONĄ. Ma jeszcze szansę. Oby ją wykorzystał.

 


 

Skip to content