Szczepienia na Covid-19 będą… co roku? Minister Dworczyk: Wszystko na to wskazuje

Aktualizacja: 2021-01-11 11:13 am

„Wyszczepienie wszystkich Polaków”, o którym rząd mówi od miesięcy, to nie jest bynajmniej operacja tylko na rok 2021. Jak mówi pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk, szczepionki przeciw Covid-19 będzie trzeba przyjmować… co rok.

O programie szczepień przeciw Covid-19 mówił w rozmowie z tygodnikiem „Wprost” szef Kancelarii Premiera i pełnomocnik rządu ds. szczepień, Michał Dworczyk. Jak powiedział, jeszcze w tym roku zaszczepieni mają zostać także 30-latkowie. Jednak na roku 2021 bynajmniej się nie skończy. Akcja szczepienia Polaków ma zostać przedłużona.

Kolejny cel to zaszczepić w tym roku jak najwięcej Polaków i przygotować system na następne lata, bo wszystko wskazuje na to, że szczepić się będziemy musieli co rok – powiedział dosłownie Dworczyk.

Twierdzenie Dworczyka oznacza, że rząd przyjmuje, iż szczepienie daje odporność tylko na jakiś czas. Aktualnie najczęściej podaje się okres około ośmiu miesięcy.

Źródło: wprost.pl, PCh24.pl

Pach

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Walczą z rozpowszechnianiem skutecznego leku Amantadyna, żeby co roku zarabiać miliardy na nieprzebadanej szczepionce… KTO NIE CHCE SUKCESU AMANTADYNY? – patrz YT
poinformowany

Ktoś kto cokolwiek wie o szczepieniach nie byłby zdziwiony. Nawet szczepienia z dzieciństwa, mimo że mają czasami 3 dawki przypominające, kiedyś przestają chronić. Czasem po 20 latach, czasem po 7, zależy jaka szczepionka i na co. Tak że nie ma się co dziwić na siłę. Normalna sprawa.
WebSurfer

permanentna kroplówka szczepionkowa…dla naszego dobra
mmx

Ale ktoś kasę zarobi. To się nazywa mieć łeb do interesów.
Rose

jeszcze parę lat i powiedzą,ze trzeba na stałe umieścić w ciele implant medyczny, który będzie zwalczał wirusa. I ludzie przyjmą to z pelnym zrozumieniem
Ar

Teraz widać już bez zbędnych domyślań, do czego potrzebna jest sieć 5G. Chcą nas zmienić w roboty. Wszystkie decyzję będzie za nas podejmować sztuczna inteligencja, zaprogramowana przez nadludzi Światowy Rząd, cały czas będziemy w zasięgu sieci. Chyba nawet Orwell tego nie wymyślił. Wszczepią nam nanochipy, nanoboty i różne świństwo o którym nie będziemy mieli nawet pojęcia, podłączą do globalnej sieci i do roboty. Witajmy w świecie niewolników.
taki 1

Opętani…
Aga

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2021-01-11)

 


 

 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=121920 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]