Aktualizacja strony została wstrzymana

Hiszpania: ciała dzieci z dokonanych aborcji są wykorzystywane w fabrykach kremów

Niedawno opublikowano krótki dokument z wynikami śledztw dziennikarzy i obrońców życia ze stowarzyszenia SCJ Vita na temat przemysłu aborcyjnego w Hiszpanii. Według zawartych w nim informacji „centrum aborcyjne dostarcza średnio 250 kg dziecięcego mięsa do fabryki kremów”.

Dokument można zobaczyć na platformie You Tube. Nosi tytuł „Las cloacas del negocio del aborto en España” (Kanały biznesu aborcyjnego w Hiszpanii). Można w nim usłyszeć o następujących efektach dochodzenia:

„Wiemy o milionowych transferach, o aborcyjnym lobby nacisku, które wywiera presję na polityków i na wszystkie warstwy społeczne. Nawet małe centrum aborcyjne na prowincji to obroty rzędu 2,5 mln euro. Na poziomie krajowym tylko w ramach finansowania z publicznych pieniędzy otrzymują ponad 60 mln euro”.

„Widzieliśmy, jak robią kremy z ciał abortowanych dzieci, konkretnie, jedno centrum aborcyjne dostarcza średnio 250 kg dziecięcego mięsa do fabryki kremów”. 

„W klinikach aborcyjnych czekają setki zaświadczeń lekarskich, podpisanych przez lekarza in blaco, z pustym miejscem na imię i nazwisko pacjentki, tak aby kobieta wchodząc i płacąc miała już gotowe zaświadczenie, że aborcja uchroniła ją przed strasznymi szkodami psychicznymi”.

„W Hiszpanii istnieją wyspecjalizowane kliniki aborcyjne, w których dokonuje się bardzo późnych aborcji nawet do 9 miesiąca. Kobiety z całej Europy przybywają do nas w ramach turystyki aborcyjnej i płacą na czarnym rynku za aborcje, które są nielegalne w ich krajach”.

„Udało nam się przechwycić dokumentację, z której wynika, że centra aborcyjne nie deklarują otwarcie zarabianych pieniędzy, a ponadto np. maskują aborcje farmaceutyczne jako chirurgiczne w celach lukratywnych. Nasze stowarzyszenie odkryło także, że płatności dokonywane są na rzecz ważnych osobistości życia politycznego. Trzeba też zaalarmować kobiety, udające się do tych ośrodków, że ich dane osobowe nie są nijak chronione a dokumenty z wrażliwymi danymi można znaleźć w koszach na śmieci. Te ośrodki w ogóle nie dbają o dobro kobiet, jedyne co ich interesuje to zysk”. 

„Obliczamy, że może to być 250 kilogramów »odpadów« ciał dzieci magazynowanych w beczkach i dostarczanych co tydzień do fabryk kremów w celu uzyskania kolagenu, podstawowego składnika kremów”.

Choć, jak wnioskuje portal „DoRzeczy”, informacje o tak dużych ilościach ciał zabitych w aborcji dzieci co tydzień dostarczanych do fabryk mogą być przesadzone, to nawet na mniejszą skalę nie powinno mieć to miejsca. Wokół tego braku jawności w działalności klinik aborcyjnych panuje jednak zmowa milczenia. Podobnie rzecz się tyczy ich obecności na czarnym rynku oraz powiązaniami z mafią. Trzy lata temu „El Mundo” opisywało sprawę ośrodka aborcyjnego „Clínica Dator” w Madrycie, który obsługiwał mafię nigeryjską i zniewolone przez nich prostytutki. Brakuje woli politycznej, aby objąć śledztwem te nielegalne praktyki.

Hiszpania jest jednym z krajów o najbardziej liberalnym prawie aborcyjnym na świecie. W 2019 uśmiercono w klinikach aborcyjnych 97 398 dzieci; aż 21,3% ciąż kończy się aborcją. Liczba ta rośnie pomimo powszechnego dostępu do antykoncepcji i tabletki „Dzień Po”.

Źródła: narodowcy.net/dorzeczy.pl

Za: narodowcy.net (6 stycznia 2021) | https://narodowcy.net/hiszpania-ciala-dzieci-z-dokonanych-aborcji-sa-wykorzystywane-w-fabrykach-kremow/

Skip to content