Kolejny annus horriblis na horyzoncie

Aktualizacja: 2021-01-6 3:06 pm

Stary rok zakończył się w III RP inauguracją „szczepień” przeciw mitycznemu wirusowi. Początek był skromny, ale zbrodniarze administrujący naszą Ojczyzną nie powiedzieli przecież ostatniego słowa. W miarę zwiększenia liczby „szczepień”, rosnąć też będzie liczba zachorowań i zgonów z tą trucizną związanych, wywołując wśród ludzi dodatkową porcję histerii, ponieważ te „przypadki” zakalikowane zostaną przez medialną maszynę propagandową, jako „ofiary wirusa” .

Wyczerpujący obraz autentycznego znaczenia „szczepień” oraz innych „metod zapobiegawczych” daje artykuł prof. Zielińskiego, wieloletniego specjalisty z dziedziny genetyki (https://stolikwolnosci.pl/wywiad-z-prof-romanem-zielinskim/).

Ale nie tylko próba masowej eksterminacji ludności w powyższym wykonaniu powinna martwić społeczeństwo. Najbardziej podatnymi na inżynierię społeczną są dzieci, stanowiące o przyszłości ludzkości. Poniższe wideo bez słów, w wyłącznie graficzny sposób, dogłębnie ilustruje ten problem, a za razem dramatyzm sytuacji w jakiej znalazły się niewinne, nie podejrzewające niczego, dzieci:

Dla Globo Cap, warunkiem sine qua non depopulacji i przekształcenia wyselekcjonowanych jednostek w bio-elektronicznych niewolników, jest atomizacja społeczeństw. Najłatwiej dokonać tego na dzieciach, pozbawiając je naturalnej skłonności do socjalizacji. Jeśli uda się im dożyć wieku dojrzałego, tak ukształtowane osobniki, pozbawione będą jakiejkolwiek kohezji, a składające się z nich społeczeństwo de facto przestanie istnieć.

I to stanowi główny cel globalnej oligarchii w odniesieniu do najmłodszej części społeczeństwa. Niestety jej rodzicom nawet do głowy nie przychodzi taka myśl. Sami, w praktycznie stu procentach, wypełniają obłędne wymogi noszenia kagańców i „dystansu socjalnego”. Wszystko wskazuje na to, że uznali już ten „styl życia” za nową, całkowicie naturalną, normę.

Ignacy Nowopolski

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=121751 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]