Cyrk trwa. Przylot kolejnej partii szczepionek relacjonowany niczym wizyta papieża

Aktualizacja: 2021-01-4 10:21 am

„Do Polski przyleciała kolejna partia szczepionek” – informują największe portale informacyjne w Polsce. Wiadomość ta jest tak nagłaśniana, jakby traktowała o wydarzeniu co najmniej przełomowym.

Szczepionki przyleciały do Polski o 6.40 – powiedział w poniedziałek prezes Agencji Rezerw Materiałowych Michał Kuczmierowski. Dodał, że w ciągu 0,5 godz. – 1 godz. wyjadą z warszawskiego lotniska do magazynu ARM. – Tam szczepionki będą czekały na dostawy do hurtowni farmaceutycznych, a później do szpitali – mówił.

Można się spodziewać, że znów każdy ruch ciężarówek ze szczepionkami będzie śledzony przez media.

To show ma jeden cel – spopularyzować szczepienia. Niestety rządzący i dziennikarze nie widzą, że ten kabaret jest zwyczajnie śmieszny.

Przejazdy samochodów ze szczepionkami są relacjonowane co najmniej tak, jak przejazdy papamobile.

Lądowanie, rozwóz do szpitali – tym będą żyły dziś media w całej Polsce. Władzy to oczywiście na rękę. Covid, obok aborcji, stał się kolejnym odwracaczem uwagi od poczynań rządu.

Źródło: PAP, nczas.com

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=121688 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]