Aktualizacja strony została wstrzymana

Towarzyszki i Towarzysze, proletariusze! Szczepcie się…

Towarzyszki i Towarzysze, Ludu Pracujący miast i wsi. To właśnie dziś nadejsza ta wiekopomna chwiła. Dziś Ciało Narodu powstało z kolan, dziś nadeszła nadzieja na lepsze jutro. To dziś wbito pierwszy zastrzyk, który poprowadzi naród ku przyszłości. Chłoporobotnicy powrócą bezpiecznie do swoich zajęć, a ludzie miast i urzędnicy do swoich biur i biurek.To wielki krok ludzkości, to podniosła chwila, aby ciało ludu cieszyło się końskim zdrowiem. Wszystko to oczywiście przez wysiłek nas wszystkich, ale też i zatroskanego aparatu władzy i zwykłych obywateli, przodowników pracy, oraz sygnalistów.

Obywatele, każda porcja szczepionki na śmiercionośną zarazę to tak jakby nóż wbity w plecy putinowskiemu imperializmowi. Dziś ucinamy łeb covidowej hydrze, a jeśli w przyszłości zajdzie potrzeba, to u samej rzyci.

Towarzysze i Towarzyszki, jeszcze wczoraj staliśmy o krok nad przepaścią. Dziś wykonaliśmy ogromny krok naprzód. To właśnie dziś odrzucicie wszelkie ograniczenia i zakazy, to dziś poczujecie szczodrość i dobroć aparatu państwa. Dziś zaświeciła jutrzenka nadziei na przyszłość.

Ale uważajcie, uważajcie Towarzyszki i Towarzysze. Wróg ludu czai się zewsząd i za każdym rogiem. To zaplute karły reakcji, które nie chcą waszego dobra, nie chcą waszego szczęścia, nie chcą waszego zdrowia. Te zaplute karły pragną tylko waszej śmierci, pragną oderwać wam ostatni respirator, pragną zaszczepić w was imperialne ziarno niepewności. Już dziś mówimy, już dziś głośno krzyczymy…zaplutym karłom, skrytożercom waszego zdrowia mówimy stanowcze nie!

Towarzyszki i Towarzysze, patrzę w przyszłość i widzę oczami wyobraźni nowy ład i porządek, nową jakość życia, ludzkie szczęście i swobodę. To światełko w tunelu, a tunel prowadzi, tylko w jednym, słusznym kierunku… do krainy wiecznej szczęśliwości. Już dziś, szanowne Towarzyszki i Towarzysze jest to możliwe, jest możliwe aby osiągnąć to, o czym wielu mogło tylko pomarzyć. Dziś jesteśmy na kursie do osiągnięcia upragnionej nirvany…

To jak, Towarzysze i Towarzyszki? Pomrzecie?

Za: Legion św. Ekspedyta (27 grudnia 2020) | https://www.ekspedyt.org/2020/12/27/towarzyszki-i-towarzysze-proletariusze-szczepcie-sie/

Skip to content