Aktualizacja strony została wstrzymana

Bp Schneider: jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki

Jestem gotów iść do więzienia, ale nie przyjmę nieetycznej szczepionki wyprodukowanej z linii komórkowych abortowanych dzieci – powiedział w wywiadzie z portalem Life Site News bp Athanasius Schneider.

Bp Schneider był pytany o oświadczenie, jakie wydał razem z kard. Pujatsem, bp. Stricklandem, bp. Lengą i bp. Petą, w którym hierarchowie zajęli krytyczne stanowisko wobec nowych szczepionek na COVID-19.

Biskup Schneider wyjaśnił, że on i jego bracia biskupi, którzy podpisali oświadczenie, rozumieją wagę tego, co zasugerowali, mówiąc, że odmowa szczepienia przeciwko COVID może prowadzić do surowych kar. Jego Ekscelencja wyjaśnił, podobnie jak inny sygnatariusz, biskup Strickland, że gotowy jest pójść do więzienia, ale nie przyjmie szczepionki splamionej aborcją. Co więcej – nie przyjmie jej nawet, gdyby wymagało to ofiary z życia. Powiedział, że Bóg da mu siłę do złożenia ostatecznej ofiary w razie koniczności.

Biskup Schneider powiedział, że to „ból w sercu”, widzieć tak wiele osób, które ceni, popierających dopuszczalność przyjęcia skażonej aborcją szczepionki przeciwko COVID. Wierzy, że są „po prostu zaślepieni”, ale Bóg pokaże im konsekwencje i otworzą im oczy.

Źródło: LifeSiteNews.com / DoRzeczy.pl

TK

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Takich Pasterzy Kościoła KAtolickiego nam dzisiaj brakuje. Tak odważnych, tak zdecydowanych, tak klarownych. Gotowych złożyć ofiarę z własnego życia aby ustrzec wiary. Bóg zapłać tobie wspaniały Kapłanie.
Filip

Taka postawa tych biskupów daje nadzieje, którą pokładamy w Bogu.
Jacek

Andrzej BR – ja też właśnie tego się obawiam a nie więzienia i śmierci.
Noe

Ależ to nie więzienie nam grozi, ale coś znacznie gorszego, szczepienie PRZYMUSOWE! Izolacja nie jest karą, to dla Katolika dopust Boży, by zwrócić Ducha ku Ostateczności. Oni uczynili więzienia w mieszkaniach, jak z takiego uciec, kiedy nawet się nie rozumie, że się jest więźniem własnych czterech ścian, z wyjściówką po zakupy, i wcale nie trzeba klawiszy, by się zduraczeni nie komunikowali, maseczka i uszy zakryte z własnej woli . . .
AndrzejBR

Bóg zapłać Biskupie. To będzie nam w więzieniu raźniej, w TAKIM towarzystwie. Bo ja i moi bliscy też się nie zamierzamy dać wyszczepić.
vera

Bóg zapłać za dobry przykład!
Katarzyna 2

Bóg zapłać. Jest arcybiskup prawdziwym kapłanem.
Zagubiona owiec

Kolejne powody : Pfizer to notoryczny oszust ma na sumieniu wiele tragedii, dodajmy ze tylko najbardziej naiwni wierza ze ta szczepionka ma kogokolwiek chronic, jej cele sa zupelnie inne. Celem elit jest depopulacja dlatego tak walcza abysmy ja przyjeli, graja podle na emocjach. Gdyby elity chcialy naszego dobra w TV bylyby programy jak wzmocnic odpornosc, przyspieszone badania amantadyny, zamiast tego serwuja ochtdniejsza i prymitywniejsza propaganda niz pamietam z PRLu… To jest akcja NWO ktora ma swoich ludzi praktywcznie wszedzie.
depopulacja

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2020-12-23) | https://www.pch24.pl/bp-schneider--jestem-gotow-isc-do-wiezienia--ale-nie-przyjme-nieetycznej-szczepionki-,80831,i.html

Skip to content