Aktualizacja strony została wstrzymana

Zaszczepieni dorośli nadal będą mogli zarażać niezaszczepionych COVID-19?

The vaccines ‘do not show that they prevent you from potentially carrying this virus . . . and infecting others.
Tal Zaks

We wrześniu 2020 pisaliśmy o dziwnej szczepionce na COVID firmy Moderna bazując na informacjach, które podawał z regularnością kroplomierza żydowski dyrektor ds. medycznych firmy Moderna, Tal Zaks.

Według kontrolowanych przecieków przyszła szczepionka miała być skuteczna na poziomie od 50% do 60%. Dziś dowiadujemy się, że nowa “szczepionka”, a konkretnie materiał genetyczny wirusa SARS-CoV-2 wykazał prawie 95%  skuteczności.

Okazuje się, że jest również problem w tym, że nie wiadomo jeszcze, czy którakolwiek z trzech szczepionek – w tym szczepionka Moderna – uniemożliwi przeniesienie wirusa z osoby zaszczepionej na osobę nieszczepioną. Innymi słowy, możliwe jest, że nawet zaszczepione osoby będą nadal mogły zarazić niezaszczepione osoby COVID-19.

(…)

Komentarze Zaksa odzwierciedlają komentarze jednego z założycieli firmy BioNTech, która opracowała szczepionkę COVID-19 z firmą Pfizer. Jak poinformowała w tym tygodniu moja koleżanka Adele Peters, profesor Ugur Sahin zauważył, że szczepionki mogą nie całkowicie zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby.

Jestem bardzo przekonany, że tak wysoce skuteczna szczepionka ograniczy przenoszenie się między ludźmi – może nie 90%, ale może 50% – ale nie powinniśmy zapominać, że nawet to może spowodować dramatyczne zmniejszenie rozprzestrzeniania się pandemii
profesor Ugur Sahin

Innymi słowy, wciąż można było znaleźć szczepionki, które zapobiegają rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2, ale w tej chwili dane nie są rozstrzygające. Ale jeśli okaże się, że szczepionki tylko zapobiegną poważnym powikłaniom COVID-19 i nie zapobiegną rozprzestrzenianiu się choroby na innych, „powrót do normalności” zajmie znacznie więcej czasu, niż się spodziewano. Dzieje się tak dlatego, że zaszczepieni, choć sami są bezpieczni, nadal mogą stanowić zagrożenie dla innych, którzy jeszcze nie zostali zaszczepieni. A jeśli tak jest, dystans społeczny, noszenie masek, ograniczenia w podróżowaniu i inne działania zapobiegawcze – nawet blokady – będą nadal potrzebne, dopóki prawie wszyscy na planecie nie zostaną zaszczepieni.

 

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

No przecież taka jest idea każdej szczepionki, że pomijając naturalne bariery typu skóra, śluzówka z tzw. biofilmem, wprowadza się bakterie/wirusy bezpośrednio do organizmu. Ponoć są (mają być osłabione). Powinny wywołać reakcję obronną.
Co mamy teraz? Jeśli opierać się na testach, to prawie połowa BADANYCH jest już zakażonych koronawirusem i ci wszyscy nieszczęśliwcy są wysyłani na kwarantannę. Wszczepienie im dodatkowych mikroorganizmów to zamach na ich życie, bo skoro organizm jest jakby samoistnie zaszczepiony, czyli już ma patogena, z którym musi sobie radzić (może już sobie poradził), to zbrodnią jest dokładanie osłabionemu organizmowi kolejnych czynników chorobotwórczych w dodatku w kosmicznej cenie.
Nikt w telewizorach nie mówi, że nie ma dotąd szczepionki na wirusa HIV ani dlaczego nie ma.
Jest oczywiste, że zaszczepiony organizm staje się nosicielem wirusa, bo po to został zaszczepiony, żeby go mieć i zwalczyć. Trzeba być zupełnie otumanionym przez telewizory i polityków, żeby tej podstawowej wiedzy nie przyswoić!
Dlatego tak niebezpieczne jest masowe szczepienie (chyba na tę okoliczność są te szpitale narodowe, żeby naród wykończyć szczepionkami), szczególnie, że nikt nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne, o których nikt nie wie, albo nie chce powiedzieć wobec spodziewanych miliardowych zysków.
Co innego gdyby ktoś raił nam SUROWICĘ, która likwidowałaby patogen natychmiast. Tę rolę pełni osocze ozdrowieńców. Na ile to jest skuteczne, a na ile merkantylne, tego nie wiem. Ani jakie skutki uboczne mogą mieć dawcy osocza, albo biorcy osocza, jeśli dawcy mają np. raka, o którym nie wiedzą.

Wszystko związane z ogłoszoną pandemią jest DZIWNE, tak jak katastrofa w Smoleńsku: w obu przypadkach brakuje ciągłości logicznej i przyczynowo-skutkowej w przekazach medialnych i politycznych.

Alina

– – –

1.Klasyczna szczepionka to: żywe lub zabite drobnoustroje, ich oczyszczone fragmenty lub produkty metabolizmu bakterii.

2.”Szczepionka” na covid: materiał genetyczny wirusa

Do wnętrza ludzkiej komórki przenikają pochodzące z wirusa cząstki RNA. Niektórzy obawiają się, że ten materiał będzie powodował przebudowę genomu ludzkiego.

CzarnaLimuzyna

– – –

Tłumacząc z polskiego na nasze: 50% to inaczej judo jak się udo.

Taką samą rzekomo skuteczność ma szczepionka p-ko grypie. A w tym roku zauważyliśmy zmniejszenie rozprzestrzeniania się grypy o 98%… :)

BiałyKabriolet

Za: Legion św. Ekspedyta (26 listopada 2020)

Skip to content