Aktualizacja strony została wstrzymana

Szef firmy sprzedającej testy na Covid: „To największa mistyfikacja w historii!” Jak leczyć Covid.

13 listopada w ratuszu kanadyjskiego miasta Edmonton (prowincja Alberta) odbyło się formalne spotkanie w sprawie przedłużenia regulaminu obowiązkowego zasłaniania nosa i ust, który obowiązuje w mieście do grudnia. Niespodziewanie do telekonferencji dołączył dr Roger Hodkinson, który telefonicznie połączył się z zebranymi ostro krytykując obostrzenia i panikę związaną z wirusem SarsCov-2.

Dr Hodkinson to absolwent Uniwersytetu w Cambridge, przewodniczący komitetu Koledżu Królewskiego Lekarzy and Chirurgów w Ottawie, dyrektor generalny dużego prywatnego laboratorium medycznego w Edmonton oraz prezes amerykańskiej firmy zajmującej się biotechnologią medyczną i sprzedającą testy na Covid-19 z siedzibą w stanie Karolina Północna.

„(…)Moja narracja będzie odmienna, ale nie myślcie od razu, że jestem szarlatanem(…). Sedno sprawy jest takie, że jest to całkowicie nieuzasadniona histeria napędzana przez media i polityków. To oburzające, mamy do czynienia z największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności. Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony starszych, bardziej osłabionych osób. To nic innego jak ciężki sezon grypowy. To nie jest Ebola ani SARS [wirus wykryty w 2003 roku-red.]. To polityka bawiąca się medycynę i jest to bardzo niebezpieczna gra. Nie dzieje się nic innego w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie w przypadku kiedy poczuliśmy się źle zostawaliśmy w domu, piliśmy rosół, nie szliśmy w odwiedziny do babci i sami decydowaliśmy, kiedy wracamy do pracy. Nie potrzebowaliśmy nikogo, kto by nam na to zezwolił”.

Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają. Maski z papieru i tkaniny to po prostu afiszowanie się, przez większość czasu nie są nawet poprawnie noszone. To absurdalne oglądać tych nieszczęsnych, niedouczonych ludzi chodzących wokoło jak lemingi, podstosowujących się i zakładających maski na twarz. Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ Covid jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną na ziemię. Zamknięcie wszystkiego też ma straszne konsekwencje, to powinno być otwarte natychmiast, tak jak to uwzględniono w Deklaracji z Great Barrington, która była w obiegu już przed tym spotkaniem”.

„Teraz słowo o testach. Chcę podkreślić, że zajmuję się biznesem związanym z testowaniem na Covid. Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala mając problemy z układem oddechowym. To co powinno być zrobione, to ochrona osób słabszych. Tym w domach opieki należy dawać od 3000 do 5000 IU [75mg-125mg] witaminy D każdego dnia, co radykalnie zmniejsza ryzyko zakażenia. Przypominam wam wszystkim, że bazując na statystykach z całej prowincji [Alberty], prawdopodobieństwo śmierci w grupie wiekowej poniżej 65 roku życia to 1 na 300 tysięcy. Musicie to pojąć!”.

„Skala reakcji jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna, to konsekwencje działania w sposób, który proponujecie. Te wszystkie samobójstwa, zamykanie biznesów, pogrzeby, wesela i tak dalej. To jest po prostu oburzające! To jest kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować, wy powinniście być z dala od spraw medycznych. Podążacie za Urzędnikiem ds. Zdrowia i jesteście omamieni. Jestem oburzony, że to osiągnęło taki poziom. To wszystko powinno się skończyć już jutro. Dziękuję bardzo” – zakończył dr Hodkinson. 

Dr Roger Hodkinson about Covid hysteria

November 13th 2020
Community and Public Services Committee

Powyższy film zniknął z Vimeo, poniżej ten sam na Youtube (cały czas dostępny, jak długo…?)

[youtube =9LbD1rWkF-Q width=”600″]

https://www.youtube.com/watch?v=9LbD1rWkF-Q

Youtube też wyciął… Boją się prawdy.

Źródło: wykop.pl

Za: Strona prof. Mirosława Dakowskiego (28.11.2020)

 


 

Kanadyjski patolog o Covid-19: „Największa mistyfikacja w historii. Testowanie powinno być wstrzymane”

– Mamy do czynienia z bezpodstawną publiczną histerią nakręcaną przez media i polityków. To jest oburzające. To największa mistyfikacją w historii, jaką popełniono na nieświadomej niczego ludności.

Dr Roger Hodkinson

Absolutnie nic nie można zrobić, aby powstrzymać tego wirusa oprócz ochrony osób starszych i osłabionych. To nic innego jak ciężki sezon grypowy. To nie jest Ebola ani SARS. To polityka bawiąca się medycyną i jest to bardzo niebezpieczna gra.

Nie dzieje się nic innego w porównaniu z poprzednim rokiem, gdzie w przypadku, kiedy poczuliśmy się źle, zostawaliśmy w domu, piliśmy rosół, nie szliśmy w odwiedziny do babci i sami decydowaliśmy, kiedy wracamy do pracy. Nie potrzebowaliśmy nikogo, kto by nam na to zezwolił – powiedział dr Roger Hodkinson podczas spotkania w ratuszu kanadyjskiego miasta Edmonton (stolica prowincji Alberta), które odbyło się 13 listopada 2020 roku, a na którym dyskutowano o przedłużeniu nakazu zasłaniania nosa i ust.

– Maseczki są zupełnie bezużyteczne. Nie ma żadnych dowodów na to, że one w ogóle pomagają. Maski z papieru i tkaniny to po prostu pokazówka. Przez większość czasu nie są nawet poprawnie noszone. To absurdalne oglądać tych nieszczęsnych, niedouczonych ludzi chodzących wokół jak lemingi, dostosowujących się i zakładających maski na twarz. Dystans społeczny również jest bezużyteczny, ponieważ Covid jest przenoszony przez aerozole, które lecą nawet 30 metrów zanim opadną. Zamknięcie wszystkiego też ma straszne konsekwencje. Wszystko powinno być otwarte natychmiast, tak jak to stwierdziliśmy w Deklaracji z Great Barrington, którą rozdawałem przed tym spotkaniem – powiedział dr Hodkinson.

Odnosząc się do testów na Covid-19, Hodkinson podkreślił, że pozytywny wynik testu nie oznacza infekcji, a służy wyłącznie do nakręcania histerii.

– Całe to testowanie powinno być wstrzymane, dopóki ktoś nie trafi do szpitala mając problemy z układem oddechowym – powiedział.

– To co powinno być zrobione, to ochrona osób słabszych. Tym w domach opieki należy dawać od 3000 do 5000 jednostek witaminy D każdego dnia, co radykalnie zmniejsza ryzyko infekcji. Przypominam wam wszystkim, że bazując na statystykach z całej prowincji [Alberty], prawdopodobieństwo śmierci w grupie wiekowej poniżej 65 roku życia to 1 na 300 tysięcy. Skala reakcji, jaka została podjęta bez żadnych dowodów, jest całkowicie absurdalna biorąc pod uwagę konsekwencje tego działania. Te wszystkie samobójstwa, zamykanie biznesów, pogrzeby, wesela i tak dalej. To oburzające! To po prostu kolejna cięższa grypa i należy się z tym pogodzić. Pozwólcie ludziom decydować. Powinniście trzymać się z dala od spraw medycznych. Podążacie za Urzędnikiem ds. Zdrowia i jesteście omamieni. Jestem oburzony, że to osiągnęło taki poziom. To wszystko powinno się skończyć już jutro. Dziękuję bardzo” – zakończył dr Hodkinson.

Nagranie jest konsekwentnie usuwane z Internetu i być może w tej chwili jest dostępne tylko na naszym portalu. Uruchomiona została potężna nagonka na dra Hodkinsona, któremu Associated Press zarzuca, że skłamał przypisując sobie stanowisko, którego nigdy nie piastował. Ma to podważyć wiarygodność jego wypowiedzi, która została określona jako fałszywa.

[Na razie wciąż istnieje:
>https://www.youtube.com/watch?v=9LbD1rWkF-Q
Admin]

Kim jest dr Hodkinson? Według notki biograficznej zamieszczonej na stronie firmy MutantDx, gdzie wymieniony jest jako jej prezes, Hodkinson to patolog kliniczny po Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii. Był dyrektorem generalnym Stirrat Laboratories, dużego diagnostycznego laboratorium medycznego w Albercie w Kanadzie.

Dr Hodkinson to były prezes Towarzystwa Lekarzy Laboratoryjnych Alberta (ASLP), które reprezentuje patologów w tej prowincji. Brał udział w restrukturyzacji branży laboratoriów diagnostycznych wartych 250 milionów dolarów. Pełnił funkcję inspektora akredytacji laboratoriów, a wcześniej był przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii w Królewskim Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie. Jest członkiem Kolegium Patologów Amerykańskich i dyrektorem medycznym laboratorium CLIA. Dr Hodkinson jest współautorem publikacji opartych na technologii MultiGEN.

– Byłem przewodniczącym Komitetu Egzaminacyjnego Patologii Królewskiego Kolegium Lekarzy Kanady w Ottawie, ale co więcej, jestem obecnie prezesem firmy biotechnologicznej w Północnej Karolinie, która sprzedaje test na COVID-19 – powiedział Hodkinson podczas swojego wystąpienia.

W reakcji na wystąpienie Hodkinsona Agencja Associated Press opublikowała artykuł pt. „Patolog fałszywie twierdzi, że COVID-19 to mistyfikacja, nie gorsza niż grypa”. W artykule napisano: Roger Hodkinson, patolog, który przedstawia się jako były przewodniczący Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady, przedstawił swoje uwagi telefonicznie podczas publicznego spotkania w Edmonton, stolicy Alberty w Kanadzie. (…) 20 listopada Królewskie Kolegium Lekarzy i Chirurgów Kanady wyjaśniło, że chociaż Hodkinson uzyskał certyfikat patologa ogólnego w 1976 roku, nigdy nie był przewodniczącym. „Chcielibyśmy wyjaśnić, że dr Hodkinson nie jest i nigdy nie był przewodniczącym Królewskiego Kolegium Lekarzy i Chirurgów w Kanadzie” – podała organizacja w oświadczeniu.

Problem w tym, że Hodkinson nie przedstawił się jako przewodniczący Kolegium, ale jako przewodniczący Komitetu Egzaminacyjnego w Kolegium. Czyżby ten fakt umknął uwadze wydającego oświadczenie Kolegium i powołujących się na nie dziennikarzy?

„Rzetelna” krytyka wypowiedzi Hodkinsona sprowadza się do stwierdzenia: „To nieprawda”. Próbuje się zdyskredytować firmę MutantDx. Dowodem w sprawie ma być „adres w kompleksie mieszkaniowym”. Argumentem przeciw Hodkinsonowi ma być też to, że Towarzystwo Medyczne w Albercie popiera stosowanie masek, mycie rąk i dystansowanie społeczne. Dowodem na skuteczność masek ma być stanowisko Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, które rekomenduje ich noszenie.

I co z tego? Rekomendacje nie zmienią faktu, że nie ma badań potwierdzających skuteczność masek w zapobieganiu zakażeniom. Wprost przeciwnie. Badanie przeprowadzone w Danii w kwietniu i maju 2020 wskazuje, że różnica w liczbie zakażeń u osób noszących maski chirurgiczne i tych, które ich nie nosiły wyniosła 0,3 punktu procentowego.

Reakcja na wypowiedź dra Hodkinsona pokazuje, że w korona-Matrixie nie ma miejsca na żadną poważną debatę, a ten, kto nie poddaje się korona-histerii jest natychmiast atakowany i dyskredytowany, przy czym jego wypowiedzi są manipulowane i usuwane z sieci.

Dlaczego? To już wyjaśnił były szef GIS Jarosław Pinkas: maseczki mają przypominać o pandemii, a celem działań władzy jest wygenerowanie emocjonalnego zapotrzebowania na szczepionkę. Do zarobienia jest gigantyczna kasa. Beneficjenci tego biznesu już liczą zyski.

https://wprawo.pl/

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2020-12-01)

 


 

.