Aktualizacja strony została wstrzymana

Skrzek żaby ważniejszy niż ochrona życia człowieka. Szokujący performans YouTubera

Skrzek żaby rzekotki jest ważniejszy niż ochrona życia dzieci od poczęcia – to szokujący wynik performansu przeprowadzonego w Warszawie przez Mikołaja „Jaoka” Janusza. Przypadkowi przechodnie podpisujący petycję w obronie skrzeku żaby rzekotki, jednocześnie z oburzeniem odmawiali podpisania petycji w obronie życia od poczęcia.

Skrzek żaby ważniejszy niż ochrona życia człowieka. Szokujący performans YouTubera

fot. screen z wideo na profilu @JaokJanusz

Internetowy twórca Mikołaj „Jaok” Janusz opublikował w sieci fragment najnowszego nagrania na swoim kanale w serwisie YouTube. Dziennikarz zaczepiał przypadkowych przechodniów w Warszawie, nieopodal trasy szybkiego ruchu. Twórca prosił o złożenie podpisu pod petycją, która miała chronić los skrzeku żaby rzekotki, która w pobliżu budowy ma tereny lęgowe. Mikołaj Janusz podkreślał, że sama żaba jest pod ochroną, ale jej skrzek już nie, stąd pomysł petycji.

Przechodnie chętnie podpisywali listę wsparcia inicjatywy. Tuż po złożeniu podpisu, internetowy twórca natychmiast zachęcał do podpisu petycji w obronie życia każdego dziecka nienarodzonego. Niestety przechodnie reagowali alergicznie i z oburzeniem rezygnowali z podpisu pod petycją wspierającą ochronę życia od poczęcia.

– Ja się za żabami podpisałam, a pod tym już się nie podpiszę – powiedziała jedna z kobiet, która odmówiła podpisu pod petycją w obronie ludzkiego życia od poczęcia. – Wie pan co, akurat tego to nie podpiszę – odpowiedziała inna z kobiet (młoda matka), która nie chciała złożyć podpisu pod petycją chroniącą życie dziecka. Jednocześnie chwilę wcześniej zadeklarowała wsparcie dla sprawy mającej na celu ochronę skrzeku żaby rzekotki.

Źródło: Twitter

WMa

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

To jest dowodem na siłę ekologicznej propagandy emitowanej 24 godziny na dobe i 7 dni w tygodniu przez wszystkie media i przez wszelkie agendy polskiego panstwa ze szkołami na czele. To również jest dowodem na satanistyczny sens każdego ekologizmu. Czarno na białym widac ,do jakiego dobra prowadzi ekologizm. Mikołaj ?Jaok? Janusz zrobił coś naprawdę fajnego .
Mirek

Calkiem odbi.o tym ludziom?? Gdzie ja żyję??
Nadwarcie

Smutne to…w jakim my świecie żyjemy.
Monika

Oto stan umysłu Polek. Akurat facetów nie zaczepiał ciekawe jak wtedy by to wyglądało. Podobnie widzę to koło siebie, najbardziej agresywne są kobiety młode, chociaż i wiele starszych ma także sprane mózgi. Tylko modlitwa na kolanach może uratować ten nasz zdurniały naród.
taki 1

Pamiętam jak na początku lat 90 wpadła mi w ręce książka Rusha Limbaugh Właściwy porządek rzeczy. Na tylnej okładce był fragment zachęcający do przeczytania całości: W Kolorado dzika puma napadła na kobietę, matkę dwóch małych chłopców. W wyniku odniesionych ran kobieta zmarła. Pumę zastrzelono. Na apel radiowy Towarzystwa Opieki Nad Dzikimi Zwierzętami na ochronę osieroconych pum zebrano w ciągu miesiąca ponad 20 tysięcy dolarów. Na zabezpieczenie sierot po zagryzionej przez dzikie zwierzę matce… 12 tysięcy dolarów. Koniec cytatu.
MMM

A co na to rodzice tych ludzi?! Niby chodzili do kościoła… Moja teściowa nadal chodzi się jej opinię są „róbta co chceta póki jest tak jak ja chce”. Nie potrafię tego zrozumieć.po co chodzić do kościoła, który twierdzi, że jest nieomylny a twierdzić, ze ma się inne opinie i się jest samemu nieomylnym.
Grzegorz

Mainstreamowa telewizja i internet znieczulają.
okos

Jeśli ktoś ma IQ na poziomie żaby – zawsze wystapi w obronie skrzeku.
Raróg

Porażająca patologia.
J

To jest przerażajace !!!! Żałosne, żałośni z wypranym mózgiem zombie. Dehumanizacja totalna. Upadek
Ggssg

Dlatego jestem przeciwnikiem demokracji, ponieważ większość ludzi jest durna i łatwo nimi sterować.
Raróg

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-11-28)

Skip to content