Aktualizacja strony została wstrzymana

Szwajcarski specjalista: Pozbawić opieki zdrowotnej wszystkich „koronawirusowych rebeliantów”

Dodano: 2020-11-19 5:53 pm

Szwajcarski ekonomista w wywiadzie dla TA-Media powiedział, że „koronawirusowi rebelianci”, czyli wszyscy, którzy nie zgadzają się z oficjalną wersją tzw. pandemii czy ze środkami podejmowanymi przez rządy, powinni być pozbawieni opieki zdrowotnej.

Willy Oggier, określany jako „słynny szwajcarski ekonomista zdrowia” powiedział: „Kiedy szpitale osiągają swoje limity, lekarze są zmuszeni do wyboru kogo leczyć, a kogo nie. Jestem przekonany, że w związku z tym byłoby sprawiedliwiej aby ci samozwańczy koronawirusowi rebeliaci byli pozbawieni szpitalnego łóżka.”

Tenże specjalista dodał również, że wszyscy ci, którzy nie przestrzegają higieny (czytaj: nie używają nie chroniacych przed wirusami maseczek i nie używają szkodliwych żeli do rąk) oraz nie zachowują dystansu, powinni być zidentyfikowani oraz uznani jako odpowiedzialni za.. Tutaj specjalista nie wymienił stopnia odpowiedzialności, choć z pewnością miał na myśli odpowiedzialność za tzw. pandemię, za zmuszanie rządów do zamykania gospodarek, za restrykcje społeczne i z pewnością za całe zło tego świata.

Również i w Polsce nie brakuje tzw. specjalistów mających wpływ na politykę rządu oraz przesiadujących w głównych mediach, którzy są bliscy podobnym pomysłom. Jednym z takich „ekspertów” jest besserwisser prof. Krzysztof Simon, który lubuje się w obrzucaniu epitetami ludzi o innych poglądach i wiedzy. Prof. Simon obraża ludzi przekonanych o tym, że noszenie maseczek nie ma ani podstaw prawnych ani naukowych oraz że szczepionki mogą być niebezpieczne – co jest oczywistością – i nazywa ich idiotami, prymitywnymi chamami, szaleńcami, anarchistami, sobkami i stosuje inne wykwintne określenia. Od tego typu publiczych określeń do zabierania im prawa do leczenia, droga dla takich decydentów jest krótka.

Oprac. www.bibula.com
2020-11-19

 


 

Policja niemiecka wtargnęła do domu i aresztowała znanego sceptyka covidowego

20 listopada br. policja niemiecka wtargnęła do domu dr. Andreasa Noack, znanego chemika, podczas jego konferencji internetowej transmitowanej na żywo. Silnie uzbrojony antyterrorystyczny oddział policji rozbił drzwi i aresztował dr. Noacka, a całość zdarzenia została zarejestrowana livestream.

Z dostępnych na internecie filmów oraz opisów wynika, że dr Noack publicznie wyrażał sceptycyzm wobec oficjalnej propagandy covidowej oraz nie zastosował się do niedawno wprowadzonych w Niemczech przepisów Infektionsschutzgesetz (IfSG) (ang. “Infection Protection Law”), dających rządowi prawo do zdecydowanych działań wobec osób wyrażających inne opinie o tzw. pandemii Covid-19. Niektórzy obserwatorzy porównują akt IfSG z wprowadzonymi w 1933 roku przez Adolfa Hitlera przepisami uprawniającymi do rozprawienia się z politycznymi przeciwnikami.

Poniżej, nagranie momentu aresztowania dr. Noack.

[youtube =dXYB8A7ZDec width=”600″]

(Drobna uwaga: tłumaczenie z języka niemieckiego na angielski nie jest w pełni dokładne.)

 


 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: Blick.ch | https://www.blick.ch/wirtschaft/gesundheitsoekonom-willy-oggier-fordert-gesundheitsoekonom-will-corona-rebellen-zur-kasse-bitten-id16198902.html

Skip to content