Maryland: Stanowy Sąd Najwyzszy podtrzymał prawo wyłączności małżeństwa mężczyzny z kobietą

Aktualizacja: 2007-09-19 12:00 am

Sąd Najwyższy stanu Maryland podtrzymał 18 września br. obowiązujące prawo mówiące, iż “w naszym stanie jedynie obowiązującym związkiem małżeńskim jest małżeństwo mężczyzny z kobietą”.

Sąd Maryland Court of Appeals, stosunkiem głosów 4-3 podtrzymał obowiązujące prawo zawarte w Family Law Article 2-201, które zagrożone było przez przegłosowane w styczniu 2006 roku przez sąd miasta Baltimore prawo zezwalające na związki homoseksualne.

Dwa wydawane w Baltimore dzienniki – The Baltimore Sun oraz The Examiner, od lat propagują homoseksualizm, zarówno w doborze artykułów, zdjęć, jak i w sposobie relacjonowania wydarzeń. Obie gazety krytycznie odniosły się do decyzji sądu stanowego.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1205 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]