Znana amerykańska wokalistka po testach na koronawirusa: z jednej dziurki w nosie wynik negatywny, z drugiej pozytywny…

Znana amerykańska wokalistka Eryakh Badu, laureatka czterech nagród Grammy Awards, zamieściła na twitterze wyniki swoich testów na koronawirusa, pisząc:

„Żadnych symptomów. Byłam testowana na COVID. Ta sama maszyna. Lewa dziurka w nosie pozytywna. Prawa dziurka negatywna. … Najśmieszniejsza rzecz w tym wszystkim, to że lekarz wpisał TYLKO pozytywny rezultat. Co się ku*** dzieje tutaj?”

W kolejnych wpisach dodała, że musi przed występami być często testowana. „To jest mój trzeci szybki test w ciagu 24 godzin. Wcześniej miałam 2 testy, jeden pozytywny, jeden negatywny z nosa, z dwóch różnych dziurek”;”Co za niedogodność z testowaniem jako pozytywny a potem trzy razy negatywnie w ciągu 24 godzin. Ten sam test. Rozumiemy, że testy nie są w 100% dokładne, ale to jest dziwne.”

Wcześniej podobny wpis zamieścił szef firmy Tesla, Elon Musk. („Elon Musk po badaniach “na koronawirusa”: coś nadzwyczaj dziwnego tu się dzieje.. „)

Tzw. szybkie testy antygenowe (Rapid antygen test) mające dać wyniki w ciągu kilku minut zamiast wielu godzin bądź dni jak przy testach molekularnych, są krytykowane nawet przez pro-covidowe środowiska medyczne i naukowe jako testy mało dokładne. Mimo tych wątpliwości wiele państw wprowadziło testy antygenowe jako podstawowe do wykrywania koronawirusa, z uwagi na niską cenę oraz szybkość działania. Niestety, zwiększona liczba przebadanej populacji przekładać się musi na znaczne przekłamania w wynikach. Z kolei zwiększone liczby „chorych na koronawirusa” służą zarówno środowiskom medycznym zainteresowanym finansowo „pandemią”, jak i politykom do przeprowadzania niewygodnych reform i wprowadzania despotycznych przepisów.

Oprac. www.bibula.com
2020-11-14

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Dodajemy krótki komentarz na naszej własnej informacji redakcyjnej, aby wyjaśnić, że „znana amerykańska wokalistka” była i jest nam całkowicie nieznana, choć nagrodzona jakimiś nagrodami towarzystwa wzajemnej adoracji. Informację zamieściliśmy tylko dlatego, że jeśli pewnym osobom mającym dostęp do mediów głównego nurtu przydarza się coś takiego, to nagle mamy news, podczas gdy tysiącom innym osobom, o których nikt nie wie, że istnieją takie wyniki zdarzają się na porządku dziennym. Bo tzw. testy na koronawirusa, czy to antygenowe czy molekularne, to czysta loteria.

 


 

 

Skip to content