Aktualizacja strony została wstrzymana

PiSowi wciąż mało protestów?

Przez Polskę przewaliły się wielotysięczne tłumy mięsa armatniego neobolszewików, ale ewidentnie PiSowi wciąż mało „j…ć PiS”-u.

Na tę okoliczność przypomniał mi się równie wulgarny co zabawny skecz o kręceniu filmu „Psy V”.
– Ręce k* do góry k* bo k* zastrzelę k*!
– A co ty k* do mnie k*…
Tu rzecz przerywa reżyser (typu Patryk Vega) i krzyczy:
– K*, Panowie k*, chyba już wam k* mówiłem, że potrzebujemy więcej tego k*!

Jak czytam w portalu wpolityce.pl:
„Powstaje nowy projekt o ochronie zwierząt. Minister Puda: Będzie zawierał większość zapisów z poprzedniej ustawy”

Pytany o protesty AgroUnii, burak na posadzie ministra ma czelność zachęcać do rozmów merytorycznych – serio pajacu? Przecież wasz projekt „smętarza dla rolnictwa” nie był nawet konsultowany z twoim, pajacu, poprzednikiem, min. Ardanowskim!

No murwa kać, wciąż im mało: bezrobocia, zadłużenia państwa, zbyt mało ludzkiego nieszczęścia. Zamiast pogonić tego Pudę do jakiejś psiej budy, przeprosić rolników i grzecznie poprosić min. Ardanowskiego żeby wrócił, to brną w bagno, tak jakby rzeczywiście Kaczyński starannie reżyserował swój upadek, żeby to nie on osobiście musiał podpisywać rozbiór i likwidację Polski. A może powinien wziąć stoperan?

Przytoczę celny komentarz Ajaxa wpisany pod tą informacją:

„5. dla zwierząt”. Lewacka, bolszewicka w swojej istocie. Oto na oczach wszystkich dokonuje się selekcji i niszczenia wybranych gałęzi gospodarki przy użyciu argumentacji skrajnie niebezpiecznej, ideologicznej. Już nikt nie może czuć się bezpiecznie. Państwo już nas nie chroni. Państwo stało się bezwolnym narzędziem sił zewnętrznych. To utrata suwerenności. Początek. Aksamitny demontaż kodu kulturowego cywilizacji łacińskiej. Finis Poloniae.

Łaciński kod cywilizacyjny porządkuje relację między państwem a obywatelem w taki sposób, że państwo ma chronić obywatela i jego zasoby. Podstawą jest własność i wolność. Jaka aksjologia leży u podstaw urzędniczej oceny aktywności gospodarczej? Co urzędnik ma do mojej firmy? W cywilizacji łacińskiej ma ją chronić. W cywilizacji turańskiej może ją zniszczyć.

A co do rzeczywistych motywacji; UE podpisała umowę z Mercosur >https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercosur
Tania wołowina, drób, cukier trzcinowy i etanol zaleją UE. W zamian technologia (gł samochody) niemiecka. Ale brexit i covid19 mocno zmieniły rynek. W. Brytania to 20% wołowiny które teraz musi wchłonąć UE. Covid19 to upadek HoReCa. Gdzieś więc gdzieś to mięcho wepchnąć.

Na zwykłej wołowinie mamy ok 6-7 zł za kg. Na halal 26-27zł. Halal gwarantował zysk. Futrzaki gwarantowały utylizację pół miliona ton odpadów mięsnych. Po utrąceniu halal i futrzaków hodowla bydła mięsnego upadnie a wraz z nią miliony hektarów upraw paszowych. Czy ty człowieku rozumiesz konsekwencje??? Chyba nie. I takich jak ty jest większość.

Panowie Bracia (i Panie Siostry), konfederujmy się, żeby za trzy lata przejąć władzę z rąk POPiSu, bo jak PiS nie zadusi nas swoim programem „Polska Wielki Projekt”, to połączone siły sterowanej z Niemiec opozycji i neobolszewia rozniosą nas wszystkich na ryjach.

https://macgregor.neon24.pl

Za: Dziennik gajowego Maruchy (2020-11-05) | https://marucha.wordpress.com/2020/11/05/pisowi-wciaz-malo-protestow/

Skip to content