Aktualizacja strony została wstrzymana

Abp Vigano: Ameryka jest w środku „kolosalnego oszustwa wyborczego”. Trzeba się modlić!

„Proszę was, uczyńcie akt zawierzenia się Bogu, akt pokory i synowskiego oddania Panu armii. Proszę was, abyście wszyscy odmawiali Różaniec Święty, jeśli to możliwe w waszych rodzinach lub z bliskimi przyjaciółmi, braćmi i siostrami, kolegami, żołnierzami” – zaapelował abp Vigano, przestrzegając przed oszustwami wyborczymi, które mają doprowadzić do zwycięstwa Joe Bidena.

Arcybiskup Carlo Maria Viganò skierował swoje słowa do „amerykańskich katolików i wszystkich Amerykanów dobrej woli”. Hierarcha zauważył, że szerzą się wieści o fałszerstwach wyborczych mimo „haniebnych prób cenzurowania prawdy” przez główne media, które faworyzowały Bidena.

Duchowny przekonuje, że „są stany, w których liczba głosów jest większa niż liczba wyborców”. Są tez stany, „w których głosowanie korespondencyjne wydaje się być wyłącznie na korzyść Joe Bidena; inne, w których liczenie głosów zawieszono bez powodu lub odkryto sensacyjną manipulację: zawsze i tylko przeciwko prezydentowi Donaldowi J. Trumpowi, zawsze i tylko na korzyść Bidena”. Były nuncjusz amerykański uważa, że już od miesięcy jesteśmy świadkami ciągłych manipulacji dokonywanych przez amerykańskie media głównego nurtu. Nie tylko wprowadzają one w błąd, ale także cenzurują informacje, zatuszowując przestępstwa w obliczu uderzających dowodów i niezbitych zeznań.

„Widzieliśmy, jak głębokie państwo [deep state] organizuje się z dużym wyprzedzeniem, aby dokonać najbardziej kolosalnego oszustwa wyborczego w historii, by zapewnić klęskę człowieka, który usilnie sprzeciwia się ustanowieniu Nowego Porządku Świata, którego domagają się dzieci ciemności. W tej bitwie nie zawiedliście, tak jak jest to wasz święty obowiązek, wniesienia własnego wkładu, opowiadając się po stronie Dobra. Inni, zniewoleni przez wady lub zaślepieni piekielną nienawiścią do naszego Pana, stanęli po stronie zła” – stwierdził duchowny.

Arcybiskup przestrzega katolików, podkreślając, że „dzieci ciemności” nie postępują uczciwie ani szczerze. Hierarcha prosi o akt zawierzenia się Bogu, akt pokory, odmawianie Różańca Świętego w rodzinach, by prosić o wstawiennictwo Maryi przed tronem Boskiego Majestatu, aby pomogła w pokonaniu sił nieprzyjaciela. Apel jest skierowany do dzieci, osób starszych i schorowanych, by ofiarowały swoje cierpienia w jedności z cierpieniami, które Nasz Pan wycierpiał na Krzyżu, przelewając Swoją Najdroższą Krew dla naszego Odkupienia. Duchowny liczy na pokonanie sił ciemności i odrodzenie Stanów Zjednoczonych, a wraz z nimi całego świata.

Źródło: lifesitenews.com

AS

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-11-05) | https://www.pch24.pl/abp-vigano–ameryka-jest-w-srodku-kolosalnego-oszustwa-wyborczego–trzeba-sie-modlic-,79740,i.html