Schizofreniczna polska młodzież…

Aktualizacja: 2020-10-30 4:44 pm

Ktoś mówił, że mamy “piękną polską młodzież”. Czy to ta, która zgromadziła się w Lesznie? Nie wiemy czy polska, bo choć mówi po polsku to nie rozumie co mówi i co śpiewa; czy piękna – nie wiadomo bo ciemno, bo w maskach a dusze rozdarte przez szatańskie wpływy. Na pewno jest to młodzież z jakąś rozszczepioną osobowością. Młodzież chora. Czy śmiertelnie?

Uczestnicy protestu przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego zabraniającego mordowania nienarodzonych dzieci, śpiewali “Tak nam dopomóż Bóg!”, a jednocześnie trzymali bogobojne plakaty: “Wypierdalać!” , “Jebać PiS”, “Trzy zdrowaśki, Alleluja i do przodu. Jazda, kurwa!” i machali plakatami z czerwoną swastyką i flagami LGBT.

Ktoś zniszczył polską młodzież, ktoś kto teraz zaciera ręce na Wiertniczej, na Czerskiej, ale i na Woronicza. Na Twardej w Warszawie i na Wiślanej w Krakowie, no i w Berlinie, Moskwie, Waszyngtonie, Tel Awiwie. Wbrew tym diabelskim siłom zdążono jeszcze nauczyć słów Roty, lecz zabrakło przekonania do wyjaśnienia dlaczego przodkowie ją śpiewali, co znaczy dla Polaków. Czy można młodzież odzyskać? I kto ma to zrobić?

Rota na Rynku w Lesznie, 27 października 2020 r. Wideo dla odważnych:

https://www.facebook.com/leszno24/videos/359407235371568/

Oprac. www.bibula.com

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=120003 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]