Sąd Kanadyjski znosi zakaz działalności “klubów grupowego seksu”

Aktualizacja: 2005-12-21 12:00 am

OTTAWA. Sąd Najwyższy w Ottawie orzekl 21 grudnia 2005 roku, że “grupowy seks wśród zgadzających się na to osób doroslych nie jest zagrożeniem dla spoleczeństwa”. Decyzja sedzięgo Beverley McLachlinta, w praktyczny sposób znosi zakaz funkcjonowania tzw. “Swingers Clubs”. Sąd dodal również, że nie widzi zagrożenia szerzenia się chorób wenerycznych w takich zachowaniach.

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=12 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]