Bezczynna wobec agresji feminazistek, policja usunęła z jezdni działaczy pro-life

Aktualizacja: 2020-10-29 4:19 pm

Jak donosi “Nasz Dzienik” opierając się depeszy PAP, policja dwukrotnie usunęła z jezdni działaczy pro-life i Młodzieży Wszechpolskiej, gdy próbowali zablokować mobilny strajk kobiet w Kaliszu.

Maciej Antczak z grupy “Za życiem” oświadczył, że około 30-osobowa grupa pro-life próbowała przeszkodzić zmotoryzowanym manifestantom, którzy swoimi samochodami zamierzali “zagłuszyć mszę świętą w kościele św. Józefa poprzez zatrąbienie jej klaksonami”.

W przeciwieństwie do biernej postawy policji, która najczęściej jedynie przygląda się a nawet eskortuje – z reguły nielegalne i niezarejestrowane manifestacje grup anarchistycznych – w przypadku obywatelskiego działania mającego na celu przeciwdziałanie antykatolickiej prowokacji, zachowała się wyjątkowo aktywnie.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Nasz Dziennik, 29 października 2020
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=119924 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]