Budka chce wywołać histerię i publikuje zdjęcie wojskowego pojazdu

Aktualizacja: 2020-10-28 1:24 pm

O tym, że trwające po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego manifestacje Platforma Obywatelska, podobnie jak pandemię koronawirusa, próbuje wykorzystywać do swoich politycznych celów, już chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Oto właśnie Borys Budka publikuje w mediach społecznościowych zdjęcie pojazdu wojskowego, strasząc, że kolumna wojska jedzie w stronę Warszawy… Jechała na poligon.

– „Zdjęcie z drogi S17, okolice Lublina. Dwadzieścia takich pojazdów jedzie w kierunku Warszawy” – napisał na Twitterze Borys Budka, zamieszczając zdjęcie wojskowego pojazdu i sugerując, że wojsko jedzie pacyfikować protesty w Warszawie.

– „Tak, jadą czołgi. Na poligon w Orzyszu. Bo tam trwają ćwiczenia polegające na przerzucie sprzętu na Litwę. Już to dziś @lapszynski prostował. Serio, jaki jest sens w zaognianiu sytuacji poprzez wrzucanie tak bezmyślnych tweetów?!” – odpowiedział mu Jakub Wiech z portalu defence24.

Wpis lidera PO został już usunięty z Twittera.

kak/Twitter, wPolityce.pl

Za: Fronda.pl (28.10.20)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: “Wpis lidera PO został już usunięty z Twittera.” – wątpimy aby Twitter wpis usunął, wszak Twitter nie rusza tego typu wpisów i tej opcji politycznej. Prawdopodobnie sam autor wpis usunął, bo na razie nie mieści się on w politycznym zapotrzebowaniu.

A swoją drogą, jeśli sytuacja będzie eskalować to niewątpliwie na ulice wyprowadzona zostanie zmilitaryzowana policja i wojsko, może również wspomagane wozami bojowymi. Tylko jak wtedy tenże rząd, który tak wściekle atakuje Prezydenta Białorusi i skuteczne działanie milicji – wypełniającej swoje obowiązki celem zachowania porządku społecznego i skutecznie izolującą burzycieli ładu i pragnących zamachu stanu – będzie mógł spojrzeć polskiemu społeczeństwu w oczy? A zresztą, ten rząd stracił już u większości, nawet u swoich zagorzałych PiS-owskich zwolenników, zaufanie. I oczywiście nie dlatego, że TK wydał takie a nie inne orzeczenie, lecz przeciwnie – dlatego, że nie zajmował się tematem wcześniej, dlatego że wykrwawia polskich rolników oraz że wprowadza nieuzasadnione medycznie restrykcje “koronawirusowe”, w bezczelny sposób okłamując społeczeństwo poprzez swoje media.

Społeczeństwo jest zmęczone tym klinczem, który został zaserwowany przez obecny rząd niepotrafiący prawidłowo rozeznać rzeczywistego zagrożenia epidemiologicznego i wprowadzający nieuzasadnione medycznie rygory. Oczywiście większość debili obecnie protestujących “w obronie praw kobiet” nie zdaje sobie sprawy, że było i są manipulowani w sprawie “koronawirusa”, a wręcz ślepo wierzą weń, wszak ich TVN niczym nie różni się pod tym względem od TVP. Ale protesty obecne to nie tylko efekt orzeczenia TK, bo w czasach sprzed koronawirusowej paniki nie rozlałyby się w takim zakresie. To zmęczenie ludzi, nieustanny stres koronawirusowej propagandy spowodował ten wybuch reakcji. Ludzie odreagowują, a pretekst znalazł się, zresztą idealnie pasujący do komunistyczno-nazistowskiej retoryki, gdzie aborcja była dozwolona i zalecana.

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=119843 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]