Aktualizacja strony została wstrzymana

W odmętach lewackiego szaleństwa. To nie kobiety mają miesiączkę, to „ludzie krwawią”

Amerykańska firma produkująca tampony i podpaski oznajmiła w swej reklamie, że nie tylko kobiety maja miesiączkę. To idiotyczne stwierdzenie wywołało oburzenie feministek, które rozpoczęły akcję bojkotowania produktów firmy.

Tampax jest kolejną firmą, która przyłącza się do głoszenia lewicowych bzdur i propagandy. W swej najnowszej kampanii reklamowej w mediach społecznościowych producent podpasek i tamponów, oraz środków higieny dla kobiet całkowicie odrzucił biologię i stwierdził, że nie tylko kobiety mają miesiączkę.

Ewentualnie, że nie ma czegoś takiego jak miesiączka, a jest tylko „krwawienie ludzi”.

„Fakt: nie wszystkie kobiety mają miesiączki” – napisał Tampax na swoim koncie na Twitterze. „Również fakt: nie wszystkie osoby z miesiączką to kobiety. Świętujmy różnorodność wszystkich krwawiących ludzi”. Do tego dołączono hasztag o obalaniu mitów, czy dotyczące tego, że trans ma być piękne.

To idiotyczne, stojące całkowicie w sprzeczności z nauką twierdzenie wywołało oburzenie feministek. To środowisko jest zagrożone patologią zmiennopłciowości, gdy każdy facet, nawet ptaki jak podejrzany o bandyckie napady Michał Sz. może ogłosić się kobietą.

Jak podaje „Daily mail” rozpoczęły one akcje bojkotu firmy i wskazują, że Tampax, by przypodobać się niewielkiej liczbie zmiennopłciowców, którzy maja rojenia na temat swej płci naraził się ogromnej rzeszy swych klientek.

Pisarka i feministka Susan Dalgety, która wspierała autorkę JK Rowling, gdy ta była zaszczuwana przez zmiennopłciowców, powiedziała: „To biologiczny fakt, że do miesiączki potrzebujesz macicy i tylko kobiety ją mają. Samce zaś nie.

Kolejne działaczki oznajmiły, że takie twierdzenia godzą w kobiety. Okazuje się bowiem, że nikt się niczym od nikogo nie różni, nie ma różnych potrzeb, a wszystko zależy od jakiegoś widzimisię. Feministki walczyły o prawa kobiet, a teraz lewacka politpoprawność sprawia, że tak naprawdę kobiet nie ma.

Właściciel Tampax, amerykańska firma Procter & Gamble wydała bełkotliwe oświadczenie, które tylko zaogniło sytuację.

„Firma Tampax została założona przez kobietę-przedsiębiorcę ponad 80 lat temu. Od tamtej pory wspieramy i chronimy kobiety i to się nigdy nie zmieni” – napisano w oświadczeniu.

„Jednocześnie jesteśmy również zaangażowani w różnorodność i integrację i nieustannie dążymy do zrozumienia potrzeb wszystkich użytkowników naszych produktów” – napisali tak, jakby z tamponów i podpasek miały korzystać nie tylko kobiety.

Niestety miesiączki są dla wielu tematem tabu – bez względu na orientację seksualną czy tożsamość płciową i niezwykle ważne jest, aby każdy czuł się się sobą i aby mógł być sobą podczas tych rozmów na ten temat i kupując lub używając produkty na miesiączkę”.

Bojkot firmy Tampax ma coraz większy zasięg i może skończyć się dla niej gigantycznymi stratami tak, jak to stało się w przypadku amerykańskiego Gilette, które próbowało pouczać swych klientów co to znaczy być mężczyzną i wciskało im lewackie bzdury.

Za: Najwyższy Czas! (28 października 2020)

 


 

.