Kolejny rekord dodatnich testów na koronawirusa. MZ przyznało, że zawyżyło liczbę zgonów

W środę 28 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 18 820 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce. Tylko na Covid-19 zmarło 29 osób.

„Mamy 18 820 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – informuje na Twitterze Ministerstwo Zdrowia. „Z powodu COVID-19 zmarło 29 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 207 osób” – czytamy dalej.

Jak zwykle mamy nadzieję, że inne media również podadzą tę informację w takiej formie – dotychczas największe stacje notorycznie sumowały osoby zmarłe na Covid i osoby z chorobami współistniejącymi.

Drugi najwyższy wynik odnotowano w woj. mazowieckim – 2644 dodatnich testów (nie mylić z zachorowaniami). Może mieć to związek z licznymi protestami i manifestacjami, które odbywają się ostatnio w stolicy Polski. Niektóre z nich są tłumione, na inne władze Warszawy dają przyzwolenie.
Ministerstwo zawyżyło liczbę zgonów

We wpisie Ministerstwo Zdrowia przyznało się do zawyżenia liczby zgonów. „Jednocześnie informujemy o usunięciu przez WSSE w Krakowie 2 zgonów, odejmujmy je ze statystyk” – czytamy.

Po raz kolejny rząd nie podał wieku osób, które zmarły z powodu Covid-19.

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

Olx
Rząd po raz kolejny nie podał wieku osób, zmarłych na covid-19, bo umiera coraz to więcej młodych pon. 5O roku życia?????

Basia
Czy ktoś wreszcie zawnioskuje o karanie za rozpowszechnianie fałszywych wiadomości przez urzędników państwowych? Kłamią twierdząc, że mają nowe przypadki zakażeń koronawirusem – to są tylko pozytywne wyniki testu PCR, żadne zakażenia czy zachorowania.

tutejsza
Ilu Polaków zmarło z powodu nie leczenia na nowotwory, chorób serca, cukrzycy i wielu, wielu innych groźnych dla ludzi? Czekam pilnie na informację, że HIV, lekoodporna gruźlica i inne są mniej groźnie niż koronościema. Może jeszcze za mało i trzeba znowu jakieś 2 mld zabrać na leczenie i podsunąć na TVP?

Schock
Już sami się gubią w matactwie.

obserwator
Zapytałem o informację publiczną sanepid w Olsztynie i okazało się, że na covid bez chorób towarzyszących w woj. Warmińsko mazurskim zmarło przez ostatnie pół roku dokładnie zero osób. Ale tego nie powiedzą w tv tylko nam czerwona strefę wsadzili.

asd
Testy PCR którymi tak testuje się ludzi nie powinno mieć miejsca one są do celów głównie naukowych oraz nie są w 100% miarodajne i weryfikują nie tylko sars-cov-2 ale też i inne koronawirusy. Chiny chyba przestały testować ludzi gdyż zapewne ten wirus zdążył zmutować i aktualnie wyprodukowane testy które defacto miały pomóc w weryfikacji już nie działają jak trzeba.

Ndzi
To w sumie nic nowego, ponieważ o tej porze roku zawsze mamy zwiększoną liczbę zgonów. Tylko obecnie doszła nam drastycznie zwiększona liczba samobójstw (o tym nie usłyszycie), zgony osób nie leczonych na choroby na które powinni być leczeni, osób z niewykrytymi chorobami, oraz z nagłych przypadków, których niestety obecny system nie ratuje !

ktoś
1.Jesli PCR dziala – dlaczego tyle falszywie pozytywnych wynikow?
2.Jezeli maski dzialaja – dlaczego odstep 1.5-2m?
3.Jezeli odstep 1.5-2m dziala – dlaczego maski?
4.Jezeli wszystkie trzy dzialaja – dlaczego lockodown?
5.Jezeli wszystkie cztery dzialaja – dlaczego szczepionka?
6.Jezeli szczepionka dziala – dlaczego klauzula o braku odpowiedzialnosci ze strony BIG FARMA?
7.Jezeli SARS-CoV-2 istnieje – dlaczego nie zostal wyizolowany?

cutpurse
Ministerstwo Zidiacania

Mamith
Ten celebryta już lepiej niech się nie wypowiada
Poniżej wiarygodni specjaliści:
Prof. Ryszarda Chazan
Prof. Ryszard Rutkowski
Dr Zbigniew Martyka
Dr Paweł Basiukiewicz
Prof. Piotr Kuna
Prof. Władysław Pierzchała
Prof. Tadeusz Płusy
Prof. Bielecki

Za: Najwyższy Czas! (28 października 2020)

 


 

Skip to content