Aktualizacja strony została wstrzymana

Amerykański kolarz, mistrz świata, zawieszony za… tweet wspierający Trumpa

Profesjonalny kolarz Quinn Simmons został bezterminowo zawieszony przez zespół Trek-Segafredo za to, że dwoma krótkimi wpisami na Twitterze opowiedział się jako zwolennik prezydenta Trumpa.

Najpierw Simmons odpowiedział na tweet’a holenderskiej dziennikarki, która napisała że wyraża nadzieję dla swoich amerykańskich przyjaciół, że „ta fatalna prezydentura [Trumpa] skończy się”, dodając „jeśli śledzisz mnie na Twitterze, a popierasz Trumpa, możesz sobie odejść”. Mistrz świata juniorów, 19-letni amerykański kolarz, odpowiedział na wpis krótkim „Bye!”, z emotikonem klaszczących (czarnych) dłoni. A gdy inny użytkownik Tweetera z oburzeniem napisał: „Czyżby to trumpowiec?”, Simmons odpowiedział równie krótkim: „Tak jest”, dodając amerykańska flagę.

I właśnie za te dwa krótkie wpisy klub sportowy zawiesił kolarza. „Z przykrością zawiadamiamy, że Quinn Simmons, członek drużyny kolarskiej” – pisze klub Trek-Segafredo – „umieścił w sieci oświadczenie, które wydaje się nam poróżniające, podżegające i szkodliwe dla drużyny, dla profesjonalnego kolarstwa, dla kibiców i dla pozytywnej przyszłości […] sportu. [Simmons] nie będzie ścigał się dla Trek-Segafredo, aż do odwołania.”

Zachowanie się drużyn sportowych, których właścielami są oligarchowie wspierające rewolucję kulturową, bądź klubów zależnych od wpływów z reklam pochodzących od firm należących do tych oligarchów, pokazuje prawdziwą „tolerancję” liberalnej lewicy, dla której każdy wyrażający inną opinię powinien być izolowany, a najlepiej eksterminowany.

Oprac. www.bibula.com

Za:
Deprecated: preg_replace(): Passing null to parameter #3 ($subject) of type array|string is deprecated in /home/bibulaco/public_html/wordpress/wp-includes/kses.php on line 1745