Lesbijki szczekały na katolików grających na dudach

Aktualizacja: 2020-09-27 2:43 pm

W Warszawie lesbijki obszczekały grających na dudach katolików. Cyrk przed wejściem do metra hitem sieci.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi urządziło pikietę w Warszawie. Pikieta była poświęcona powstrzymaniu ideologii LGBT.

Grający na dudach katolicy nie spodobali się stołecznym lesbijkom. Aktywistki LGBT ustawiły się w grupce przed katolikami… i zaczęły na nich szczekać.

Cyrk przed wejściem do warszawskiego metra został nagłośniony zarówno przez antyklerykałów z „Tygodnika NIE”, jak i komunistów z PiS. W efekcie o cyrku w Polsce znowu zrobiło się głośno.

Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi jest organizacją prywatną, założoną przez osoby świeckie, nie powiązaną instytucjonalnie z Kościołem i działającą na własną odpowiedzialność. Stowarzyszenie nie przedstawiło swego statutu do aprobaty władzy kościelnej, dlatego nie może być traktowane jako uznane przez Kościół stowarzyszenie wiernych (kan. 299 § 3) – poinformowała Kuria Krakowska.

Źródło: Tygodnik Solidarność

Za: Najwyższy Czas! (27 września 2020) – [Org. tytuł: «LGBT wyszło z lasu. Lesbijki szczekały na katolików grających na dudach [VIDEO]»] 

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Otrzymaliśmy informację, że akcję urządziła Krucjata Młodych TFP. Więcej informacji wraz z dłuższymi filmami z kampanii #StopLGBT, na Facebooku Krucjaty Młodych TFP – tutaj

 


 

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=118909 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]