Steven Mosher: Lewicowe siły wykorzystują pandemię, by stworzyć pandemonium

Aktualizacja: 2020-09-26 12:22 pm

Dr Steven Mosher, prezes Population Reserach Institute oraz specjalista od spraw chińskich, uważa, że obecna pandemia jest wykorzystywana przez pewne siły, by stworzyć na ziemi pandemonium. Jak tłumaczy: „pandemonium (…) oznacza system, sytuację kompletnego chaosu i zamieszania, które lewica i aborcjoniści, globaliści oraz zwolennicy elityzmu w Stanach Zjednoczonych i samych Chinach wykorzystują razem do promowania swoich celów”. Jego zdaniem to dążenie do wykorzystania obecnej sytuacji do takich celów widać zarówno w ONZ, Światowej Organizacji Zdrowia, jak i w przypadku lewicowców w USA i na świecie.

W wywiadzie udzielonym „Church Militant”, ekspert zwraca uwagę także na inne rozumienie słowa „pandemonium”: „Pandemonium – w pierwotnym rozumieniu – pan oznacza wszystko, a demonium oznacza wszystkie demony. Jest to spuszczenie z łańcucha wszystkich demonów na dzisiejszy świat. Demona aborcji i demona lewicy, marksizmu, socjalizmu czy komunizmu, globalizmu, wszystkich demonów, które dążą do podważenia szacunku dla życia, wolności i dążenia do szczęścia w Stanach Zjednoczonych i nie tylko w USA – na całym świecie”.

Mosher uważa, że obecna epidemia nie jest ostatnią taką pandemią, jaka dotknęła świat. Podkreśla on, że „połowa pandemii w minionym wieku przyszła z Chin”. Jego zdaniem Chiny to swego rodzaju „płytka Petriego” i podaje przykłady chorób, których źródłem było Państwo Środka. Zwraca on uwagę, że tzw. „grypa hiszpanka” sprzed stu lat została mylnie nazwana, gdyż jej źródłem był Tajwan, a nie Hiszpania. Przynieśli ją ze sobą chińscy robotnicy, którzy w liczbie 75 tys. zostali sprowadzeni do kopania okopów we Francji. Toteż jego zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że kolejna pandemia też będzie miała swoje źródło w Chinach.

Innym interesującym szczegółem, który przypomina dr Mosher, jest to, że w czasach grypy hiszpanki panowała „tak wielka cenzura w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Francji, że nie można było pisać o fakcie, iż więcej żołnierzy chorowało z powodu tej grypy niż zostało zabitych i rannych w bitwie”.

Dr Mosher mówi też w wywiadzie o dostępnej za darmo w Internecie książce, której jest współautorem, a która nosi tytuł Pandemonium. The Pandemic Road to Serfdom (Pandemonium. Pandemiczna droga do poddaństwa). Jak wyjaśnia, tytuł jest świadomym nawiązaniem do pracy Friedricha Hayeka: „Jeśli oddamy całą władzę rządowi, rządowi biurokratów, oddamy naszą wolność na zawsze. A ta droga, droga do scentralizowanej kontroli rządowej, to (…) droga do poddaństwa”. Dalej stwierdza, że ostatecznie prowadzi to do niewolnictwa podobnego do tego, jaki można obserwować w Chinach, gdzie panuje dyktatura jednej partii.

Ekspert jest przekonany, że wirus został wykorzystany przez chińskich komunistów dla realizacji ich celów politycznych. Powołując się na autorytet specjalistów z dziedziny wirusologii, stwierdza, że koronawirus został stworzony w laboratorium. „Dowody genetyczne” są tak mocne, iż trudno temu zaprzeczyć. Wskazuje on na obecność sztucznych ingerencji w genomie, które nie mogły być pochodzenia naturalnego. Mosher uważa, że obojętnie, czy Chiny celowo wypuściły koronawirusa, czy też nieumyślnie, to jednak świadomie i celowo pozwoliły na jego rozprzestrzenianie się, stosując go jako broń biologiczną. Celem takiego działania miało być uczynienie z Chiny dominującej siły na świcie i osłabienie przeciwników.

Szef Population Reserach Institute zwraca uwagę, że pandemia umożliwiła lewicowym rządom na uwolnienie ich totalitarnych zapędów na całym świecie: „Wszędzie tam, gdzie lewacy byli u władzy, wykorzystali oni pandemię do przejęcia większej kontroli dla siebie, większej władzy nad ludźmi. A zatem był to atak nie tylko na system opieki zdrowotnej, nie tylko na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, był to atak na wolność na całym świecie. I nie możemy pozwolić, by stało się tak ponownie”.

Dr Mosher jest również przekonany, że jeśli wybory prezydenckie wygra Joe Biden, pokonując Donalda Trumpa, będzie to de facto oznaczało wygraną Chin, a przegraną Stanów Zjednoczonych. Będzie to oznaczało przegraną dzieci nienarodzonych, dalsze ograniczanie swobód i wolności osobistych. Będzie też oznaczało przegraną rodzin, które będzie się dalej pozbawiało praw rodzicielskich. A w wymiarze globalnym także przegraną Europy wolnych krajów, a zwycięstwo Unii Europejskiej.

Dr Mosher wśród skutków związanych z tzw. „lockdownem” z powodu pandemii wskazuje na skutki psychiczne, jakie musi to wywierać na dzieciach. Jego zdaniem „dzieci będą nosić blizny wyniesione z tego doświadczenia przez długi czas”. Oglądanie ludzi w maskach musi być dla nich stresującym doświadczeniem, ale także pozbawiane są one normalnej edukacji.

Ekspert zwrócił także uwagę na problem szczepionki na koronawirusa. Jest autorem petycji do rządu USA, w której sygnatariusze domagają się „czystej szczepionki”, która nie wykorzystuje komórek abortowanych dzieci. Jak powiedział, powinniśmy zakończyć „to znęcanie się nad dziećmi. Te dzieci już od dawna nie żyją. Nie możemy przywrócić ich do życia. Możemy z pewnością uczcić ich pamięć, nie wykorzystując szczepionek pochodzących z ich egzekucji”.

Źródło: ChurchMilitant.com

jjf

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=118881 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]