Aktualizacja strony została wstrzymana

Żydowska cenzura: Gest dłoni OK! uznany przez Ligę Antydefamacyjną jako rasistowski

Organizacja znana jako Liga Antydefamacyjna (Anti-Defamation League) uznała gest ręki OK za znak rasistowski, tłumacząc, że oznacza on „white power”, czyli białą siłę, co według przekazu ADL miałoby być symbolem rasistowskim symbolizującym przewagę ludzi o białym kolorze skóry nad innymi.

Gest ten został tym samym zaklasyfikowany przez ADL jako symbol nienawiści i znajduje się na liście obok takich znaków jak swastyka czy symbol SS.

Jak podał polsatnews.pl:

W USA z kolei gest ten kojarzony jest z wyborcami Donalda Trumpa. Wiele osób łączy jego politykę z tzw. white power, przekonaniem o wyższości osób o białym kolorze skóry.

Pojawia się więc proste pytanie, czy taka klasyfikacja nie stawia ADL jako organizacji sprzyjającej przeciwnikom obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa?

Zasadne jest też następne pytanie, czy nie jest to kolejny element walki kulturowej oraz dzielenia ludzi i społeczeństw w taki sposób, aby stawały się one antagonistyczne względem siebie? Podobnie jak na przykład wzmagane jest podsycanie nienawiści pomiędzy różnymi religiami i wyznaniami.

A parodiując to kontrowersyjne i niedorzeczne obwieszczenie ADL, można być też postawić pytanie, czy kiedy osoba czarnoskóra, mulat lub karnacji innej niż biała, posłuży się tym gestem, to również będzie on rasistowski?

Mariusz Paszko

Za: Fronda.pl (05.09.20) – [Org. tytuł: «Absurd stulecia! Gest dłoni OK! uznany przez Ligę Antydefamacyjną jako rasistowski»]

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Co prawda informacja nie jest najświeższa, bowiem ADL dodała gest OK do swojej listy „zakazanych symboli” we wrześniu 2019 roku, o czym informowała np. agencja prasowa AP [link], ale warto przypominać o działaniach tej żydowskiej, rasistowkiej, masońskiej organizacji ADL, ubierającej się w piórka jakichś obrońców moralności, porządku i sprawiedliwości.

Warto pokazywać zakusy i prawdziwą twarz Rewolucyjnego Żyda, stojącego zawsze na czele destrukcji ładu społecznego, walczącego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem, z Kościołem katolickiem (głównie w nurtami tradycyjnymi, bowiem posoborowy Kościół stał się zjudaizowaną instytucją i nie zagraża już ekspansji satanizmu), wprowadzającego, rozpowszechniającego i legalizującego wszelkie patologie: od aborcji, przez pornografię, po gender i ruchy LGBT.

Wreszcie, ostatnie wydarzenia w postaci marksistowskiego i skrajnie rasistowskiego ruchu BLM wskazują niezbicie na kulminację wieloletniego aliansu Rewolucyjnego Żyda i jego instytucji, ze skrajnie liberalnymi przywódcami politycznymi czarnej społeczności w USA. Owocuje to tym, co obserwujemy, czyli przyzwoleniem na ruchy anarchistyczne i terrorystyczne.

Co do „gestu OK!”, to podobno jest on niemile widziany i ma złe konotacje jedynie w Brazylii, a w reszcie świata ma znaczenie albo obojętne, albo właśnie jako symbol OK! Jednak w związku z tym, że jest on w powszechnym użyciu przez normalnego białego człowieka, a więc – rozumuje Rewolucyjny Żyd – przez rasistę, a ostatnio i przez zwolennika Trumpa, to należy symbolu zakazać.

Czy wiesz, że według Żydowskiego Cenzora następujące liczby, słowa, wizerunki, symbole stanowią przejaw rasizmu, nienawiści, białej supremacji i antysemityzmu? Oto tylko kilka przykładów, bo lista jest równie długa jak irracjonalna:

Symbol „100 %

Liczba „12

Liczba „13

Liczba „14

Określenie „14 words” („14 słów”)

Symbol „14/88

Liczba „88” – pod tymi wszystkimi liczbami mają kryć się tajemne słowa białej supremacji…

Motto: „Diversity” = White Genocide” (czyli: „Różnorodność = unicestwienie białej populacji”)

Symbol: „(((   )))” – symbol „Echa”, czyli potrójny nawias, a w środku ma być miejsce na określenie „żyd, żydowski”, np. „bankier żydowski” pisze się: bankier (((   )))

Słowo „HATE„, czyli po prostu słowo „nienawiść”. Tak, według cenzorów żydowskich oznacza to białą supremację, ale określenie to ma znaczenie rasistowskie tylko wtedy gdy posługują się nim Biali…

Slogan „It’s OK to be White” – („Jest w porządku być Białym” – to jest określenie w pełni rasistowskie…)

Slogan „LOVE YOUR RACE” – („Kochaj swoją rasę” – jest rasistowskie, oczywiście jedynie w stosunku do białej rasy, bowiem gdy czarny posługuje się tym sloganem, wszystko jest w porzadku…)

Muh Holocaust” – oznaczać ma „antysemickie popularne określenie, kiedy Żydzi posługują się Holokaustem celem zwrócenia na siebie uwagi, bądź odwrócenia uwagi od jakiejś negatywnej konotacji” Nic dodać, nic ująć…

Flaga biało-czerwona z symbolem Falangi, czyli flaga Polski ze znakiem Narodowego Odrodzenia Polski – trudno aby ten antykomunistyczny ruch NOP podobał się Żydom…

Przekreślony symbol czarnego mężczyzny z białą kobietą, czyli „No Race Mixing” – symbol jest be, ponieważ należy wspierać mieszane rasowo związki, szczególnie czarnego z białą kobietą…

Matematyczny symbol przekreślonego znaku równości – jest symbolem rasistowskim, bowiem „ten matematyczny symbol został zaadaptowany przez białego supremacjonistę uważającego, że rasy nie są sobie równe” To dziwne, że można się sprzeciwiać temu, że naturalnie – biologicznie, kulturowo, charakterologicznie, intelektualnie – każda rasa ma swoje cechy i po prostu różnimy się znacznie… Nawet żydowska cenzura tego nie zmieni.
 

 


 

Skip to content