Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone

Aktualizacja: 2020-09-4 10:57 am

Od marca 2020 roku ponad 90 tysięcy kobiet dokonało aborcji we własnych domach – to średnio około 500 dziennie. Oto tragiczne skutki wprowadzenia w Wielkiej Brytanii pozwalających na to przepisów związanych z… COVID-19.

W związku z wprowadzonym lockdownem wprowadzono możliwość zdalnego kontaktu (telefon, wideo) z dostawcą usług aborcyjnych. Ten, po konsultacji z kobietą, wysyła jej pocztą pigułki aborcyjne, które kobieta zażywa w domu.

Aborcja zawsze stanowi morderstwo nienarodzonego dziecka. W tym jednak przypadku dochodzi jeszcze do spotęgowania traumy i skutków ubocznych dla kobiety. Ta jest bowiem pozbawiona jakiejkolwiek pomocy medycznej i psychologicznej podczas zażywania śmiercionośnej dla jej dziecka pigułki.

Z e-maila, który wyciekł z brytyjskiego ministerstwa zdrowia wynika, że toczy się śledztwo w przynajmniej 13 przypadkach związaną z procedurą domowej aborcji. W 2 z nich chodzi o śmierć matki.

Źródło: lifesitenews.com

mjend

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116796 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]