Wielka Brytania: od marca 500 kobiet dziennie zabija w domach dzieci nienarodzone

Od marca 2020 roku ponad 90 tysięcy kobiet dokonało aborcji we własnych domach – to średnio około 500 dziennie. Oto tragiczne skutki wprowadzenia w Wielkiej Brytanii pozwalających na to przepisów związanych z… COVID-19.

W związku z wprowadzonym lockdownem wprowadzono możliwość zdalnego kontaktu (telefon, wideo) z dostawcą usług aborcyjnych. Ten, po konsultacji z kobietą, wysyła jej pocztą pigułki aborcyjne, które kobieta zażywa w domu.

Aborcja zawsze stanowi morderstwo nienarodzonego dziecka. W tym jednak przypadku dochodzi jeszcze do spotęgowania traumy i skutków ubocznych dla kobiety. Ta jest bowiem pozbawiona jakiejkolwiek pomocy medycznej i psychologicznej podczas zażywania śmiercionośnej dla jej dziecka pigułki.

Z e-maila, który wyciekł z brytyjskiego ministerstwa zdrowia wynika, że toczy się śledztwo w przynajmniej 13 przypadkach związaną z procedurą domowej aborcji. W 2 z nich chodzi o śmierć matki.

Źródło: lifesitenews.com

mjend

Za: PoloniaChristiana - pch24.pl (2020-09-04) | https://www.pch24.pl/wielka-brytania--od-marca-500-kobiet-dziennie-zabija-w-domach-dzieci-nienarodzone-,78235,i.html

Skip to content