Morawiecki apelował o dyscyplinę. Kilka godzin później siedział w kinie bez maseczki

Aktualizacja: 2020-08-29 9:29 pm

Premier Mateusz Morawiecki jednego dnia w rozmowie z Radiem Wrocław przypominał o dyscyplinie, by kilka godzin później siedzieć w kinie bez maseczki.

– Całe społeczeństwo musi rozumieć jak ważna jest dyscyplina. Jednym z głównych miejsc-rozsadników koronawirusa są wesela. Tam po godzinie zdejmujemy maseczki i zapominamy o wszystkich zasadach, a tak być nie powinno – mówił Mateusz Morawiecki w Radiu Wrocław 28 sierpnia.

Myślałby kto, że osoba dająca takie rady sama powinna się do nich stosować. Polski premier i jego otoczenie są jednak najwyraźniej odporni na koronawirusa i maseczki są im niepotrzebne.

Kilka godzin po rzeczonym wywiadzie Morawiecki był bowiem na premierze filmu „Okruchy Wolności” w realizacji Alicji Grzymalskiej.

Na zdjęciach udostępnionych przez Kancelarię Premiera widzimy, że m.in. Mateusz Morawiecki i Michał Dworczyk nie noszą maseczek w sali kinowej.

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116593 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]