Święte krowy nie przenoszą COVID-19. Europosłowie zwolnieni z kwarantanny

Aktualizacja: 2020-08-28 11:55 am

Jak przekazało biuro prasowe Parlamentu Europejskiego, europosłowie nie będą musieli odbywać kwarantanny, nawet jeśli będą przyjeżdżać do Brukseli ze stref czerwonych.

Zaznaczają przy tym, że zwolnienie to dotyczy tylko “czynności związanych z pełnieniem funkcji”.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

mp/pap

Za: Fronda.pl (28.08.20)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Powtarzamy po raz setny to co mówiliśmy od niemal samego początku tzw. pandemii: gdybyśmy mieli do czynienia ze śmiercionośnym patogenem, którego moc uzasadniałaby te wszystkie restrykcje, to nikt nie pomyślałby aby wprowadzać jakieś wyjątki dla jakichś “świętych krów”. Mało tego: ci wszyscy bonzowie i bezużyteczni politycy jako pierwsi skryliby się w podziemiach swoich domów i z zapasami żywności na pół roku nie wytnęliby łba z bojaźni przed prawdziwą zarazą. A tak – wiadomo: maluczkim można wciskać szajs, a samemu bawić się np. w Hiszpanii, tak jak nasz “święty” Łukasz, były minister.

 


 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116563 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]