Aktualizacja strony została wstrzymana

Szumowski na wakacjach! Poleciał tam, gdzie sam odradzał

Łukasz Szumowski, po tym jak zrezygnował z kierowania ministerstwem zdrowia, najprawdopodobniej wybrał się na wakacje. Internauci uchwycili go na hiszpańskiej wyspie Lanzarote.

Kierunek jest o tyle ciekawy, że jeszcze na początku sierpnia Szumowski odradzał wyjazdów do krajów, gdzie panuje duża liczna zakażeń koronawirusem, czyli także do Hiszpanii.

Na pewno mamy rekomendacje ostrożnościowe. Ministerstwo Spraw Zagranicznych rekomenduje, aby nie wyjeżdżać do krajów, gdzie jest dużo zakażeń. Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Hiszpania – to są miejsca, gdzie mamy wysoki odsetek chorych – mówił Szumowski na początku sierpnia w rozmowie z portalem money.pl.

Sytuacja epidemiczna w Hiszpanii nie zmieniła się, bo jeszcze kilkanaście godzin temu polskie służby zapowiadały, że zablokują loty z Hiszpanii do Polski od 26 sierpnia. W ostatniej chwili postanowiły jednak plany te przesunąć o kilka dni. Nowe kraje z zakazem lotów wejdą na listę dopiero od 1 września. Więcej na ten temat TUTAJ.

Screen/Facebook

Za: Najwyższy Czas! (26 sierpnia 2020) | https://nczas.com/2020/08/26/szumowski-na-wakacjach-polecial-tam-gdzie-sam-odradzal-foto/ |Szumowski na wakacjach! Poleciał tam, gdzie sam odradzał [FOTO]

Skip to content