Szumowski na wakacjach! Poleciał tam, gdzie sam odradzał

Aktualizacja: 2020-08-26 10:45 am

Łukasz Szumowski, po tym jak zrezygnował z kierowania ministerstwem zdrowia, najprawdopodobniej wybrał się na wakacje. Internauci uchwycili go na hiszpańskiej wyspie Lanzarote.

Kierunek jest o tyle ciekawy, że jeszcze na początku sierpnia Szumowski odradzał wyjazdów do krajów, gdzie panuje duża liczna zakażeń koronawirusem, czyli także do Hiszpanii.

Na pewno mamy rekomendacje ostrożnościowe. Ministerstwo Spraw Zagranicznych rekomenduje, aby nie wyjeżdżać do krajów, gdzie jest dużo zakażeń. Chorwacja, Serbia, Czarnogóra, Hiszpania – to są miejsca, gdzie mamy wysoki odsetek chorych – mówił Szumowski na początku sierpnia w rozmowie z portalem money.pl.

Sytuacja epidemiczna w Hiszpanii nie zmieniła się, bo jeszcze kilkanaście godzin temu polskie służby zapowiadały, że zablokują loty z Hiszpanii do Polski od 26 sierpnia. W ostatniej chwili postanowiły jednak plany te przesunąć o kilka dni. Nowe kraje z zakazem lotów wejdą na listę dopiero od 1 września. Więcej na ten temat TUTAJ.

Screen/Facebook

Za: Najwyższy Czas! (26 sierpnia 2020) -- [Org. tytuł: «Szumowski na wakacjach! Poleciał tam, gdzie sam odradzał [FOTO]»]
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116482 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]