Aktualizacja strony została wstrzymana

Jonny Daniels atakuje „Najwyższy Czas!”, a Samuel Pereira mu wtóruje. Czy rząd się ugnie i ZAKAŹE sprzedaży pisma?

Jonny Daniels, działacz żydowski znany z dobrych kontaktów z rządem PiS, chce zakazu sprzedaży periodyku „Najwyższy Czas!”. Wtóruje mu w tym Samuel Pereira z portalu TVP.info.

„Najwyższy Czas!” – najnowszy numer zabolał Jonnego Danielsa

Jonny Daniels, Najwyższy Czas!, Samuel Pereira Źródło: FB/Jonny Daniels, Wikimedia, collage

„To nie 1938 tylko 2020 i nie ma już na kogo zrzucić winy, a najwięksi międzynarodowi sprzedawcy detaliczni w kraju, w tym Carrefour, Empik i inni, sprzedają dla zysku gazety zawierające bezczelne i odpychające teorie spiskowe o Żydach” – napisał w mediach społecznościowych Jonny Daniels.

Pismo, którego obecność na sklepowych półkach szczególnie rozzłościła Izraelczyka, to najnowszy numer „Najwyższego Czasu!”. Daniels opisał go jako „szmatławiec, który przedstawia go jako ”šmłodego rabina Johna Danielsa’ będącego częścią żydowskiej kontroli w Polsce.

Ten fragment tak rozzłościł „młodego rabina Johna Danielsa”, że zamierza on przedsięwziąć kroki prawne, by zablokować sklepową sprzedaż dwutygodnika.

To jednak nie wszystko. Daniels chce, by polski rząd zainterweniował i wspomógł go w walce przeciwko „Najwyższemu Czasowi!”.

„Oprócz działań prawnych, które będę podejmował przeciwko Carrefourowi i Empikowi, publicznie apeluję też do polskiego rządu, aby stanął za tym, co słuszne i upewnił się, że te obrzydliwe rasistowskie treści nie są już sprzedawane

https://www.facebook.com/jonny.daniels/posts/10221398737670561

Samuel Pereira z TVP.info wtóruje rabinowi

„Prawdziwe. Naprawdę niepokojące, że coś tak pełnego fake newsów i antysemityzmu, jak Najwyższy Czas, przedstawia się jako medium konserwatywno-liberalne” – napisał w komentarzu Samuel Pereira.

Samuel Pereira atakuje „Najwyższy Czas!”

Tomasz Sommer: Daniels chce decydować co jest w Polsce sprzedawane, a co nie

Odpowiedzi Danielsowi, również przez media społecznościowe, udzielił redaktor naczelny „Najwyższego Czasu!” – Tomasz Sommer.

Dziennikarz zauważył, że „Pan Jonny Daniels chce decydować co jest w Polsce sprzedawane, a co nie”.

Sommer zastanawia się też, dlaczego Izraelczyk twierdzi, że „zdjęcia osób publicznych w trakcie pełnienia obowiązków służbowych”„antysemickie”.

Zdjęcia z pisma, na których jest Daniels, zostały bowiem zrobione podczas jego mityngów z czołowymi polskimi politykami.

Numer, którego Jonny Daniels chce ZAKAZAĆ, wciąż jest w sprzedaży

Numer, który aż tak rozjudził Danielsa jest wciąż (jeszcze!) dostępny na sklepowych półkach. Jeśli jednak już niedługo z tych półek zniknie, to wciąż będzie można go zamówić TUTAJ.

https://sklep-niezalezna.pl/

Za: Najwyższy Czas! (22 sierpnia 2020) | https://nczas.com/2020/08/22/jonny-daniels-atakuje-najwyzszy-czas-a-samuel-pereira-mu-wtoruje-czy-rzad-sie-ugnie-i-zakaze-sprzedazy-pisma/