Floryda: Ujawniono kolejną serię niewłaściwej klasyfikacji zmarłych, którym wpisano “koronawirusa”

Aktualizacja: 2020-08-10 11:32 am

Po raz kolejny dziennikarze odkryli nieprawidłowości w klasyfikowaniu przyczyny śmierci, tym razem w West Palm Beach na Florydzie.

Według dziennikarzy z CBS12 News I-Team, patolog wpisał “Covid-19” jako główną przyczynę śmierci, m.in.: 90-letniemu mężczyźnie, który zmarł po tym jak upadł łamiąc sobie kość miedniczą, 77-letniej kobiecie, która zmarła na chorobę Parkinsona, czy 60-letniemu mężczyźnie, który zginął po postrzale w głowę.

Po zażądaniu spisu “zmarłych na Covid-19”, stacja telewizyjna otrzymała wykaz 581 zmarłych i nawet bez dalszego sprawdzania od razu rzucił się w oczy fakt, że np. w 8 przypadkach zakwalifikowano jako ofiary koronawirusa zmarłe osoby, które – sądząc z opisu – nie były nawet badane na obecność “Covid-19”.

Jakby tego było mało, 30% procent zmarłych (169 osób), którym przypisano “koronawirusa” jako przyczynę śmierci, nie miało żadnych współistniejących chorób, co kłóci się z krajową i międzynarodową statystyką.

Po zwróceniu uwagi przez reporterów na te przypadki, przedstawiciel stanowego zakładu patologii powiedział, że “doszło do pomyłki”.

Gubernator staniu Floryda, Ron DeSantis w niedawnym wywiadzie dla stacji telewizyjnej FoxNews powiedział, że jest świadomy niektórych przypadków, gdzie jako przyczynę śmierci wpisano “Covid-19”, a ofiara zmarła z zupełnie innych powodów, jak np. głośna sprawa motocyklisty, który zginął w wypadku drogowym. Jednak nawet w tak oczywistej sprawie, jak  usunięcie ofiary wypadku motocyklowego z listy “zmarłych na koronawirusa” wiązało się z silnym oporem kasty administracyjno-medycznej i listę można było skorygować tylko w wyniku śledztwa dziennikarskiego. Dr Raul Pino z Orange County tłumaczył się mówiąc: “Tak, dyskutujemy, próbujemy polemizować z przedstawicielami władz stanowych, ale przecież nie ma żadnej różnicy czy na liście jest 100, czy 99 osób…”

Szpitale i ośrodki medyczne w Stanach Zjednoczonych są bezpośrednio zainteresowane zwiększaniem oficjalnej liczby “zmarłych na koronawirusa”, gdyż wiążą się z tym dodatkowe środki finansowe, których w czasie gdy ludzie unikają lekarzy i nie chcą poddawać się operacjom, zaczyna szpitalom brakować. Zjawisko to jest znane najwyższym czynnikom odpowiedzialnym za kompilowanie danych, co przyznał w przesłuchaniu kongresowym dyrektor Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Center for Disease Control and Prevention – CDC), dr Robert Redfield mówiąc, że szpitale mają “mocne finansowe zachęty” aby podwyższać liczbę ofiar koronawirusa [zob. “Dyrektor CDC: Tak, szpitale mają “mocne finansowe zachęty” aby zwiększać liczbę ofiar koronawirusa]

W ten sposób lobby medyczne zwiększa liczbę “zmarłych na Covid-19”, media rozpowszechniają fałszywe informacje manipulując nastrojami społeczeństw, a politycy potulnie wykonują wytyczne międzynarodowych i globalnych organizacji, wprowadzając w życie przepisy paraliżujące wolność.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie CBC12 ( July 23rd 2020)
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116071 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]