Koronaabsurd w polskim szpitalu. Tak podbija się statystyki?

Aktualizacja: 2020-08-9 1:34 pm

Kuriozalną sytuację opisał w mediach społecznościowych mieszkaniec Włocławka. Z jego relacji wynika, że w tamtejszym szpitalu wojewódzkim nawet rodzące kobiety muszą wypełniać „ankietę pacjenta zgłaszającego się z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem SARS-COV-2”.

„Taka sytuacja. Źona rodzi, jedziemy do szpitala, pchają przez namiot i podtykaja ankietę, w której jest napisane „pacjent zgłasza się z powodu podejrzenia koronawirusa” to jest jakas kpina !!” – opisuje pan Dawid.

„Podbijanie statystyk? Przecież do kur*** nędzy ona rodzi A nie przychodzi z jakimiś objawami !!!!” – dodał.

Jak podkreślił, tylko wypełnienie i podpisanie ankiety umożliwiało wejście na teren szpitala.

„Oczywiście to była jedyna droga by podpisać ten światek by mogła dojść do drzwi szpitala i urodzić w środku. W innym przypadku pewnie by rodziła na ulicy. Świat schodzi na psy A my musimy w tym uczestniczyć!” – zakończył oburzony.

Taka sytuacja. Å»ona rodzi, jedziemy do szpitala, pchajÄ… przez namiot i podtykaja ankietę, w której jest napisane "…

Posted by Dawid Zdanos on Friday, August 7, 2020

Źródło: Facebook

Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=116044 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]