Aktualizacja strony została wstrzymana

Duda nie chce się zaszczepić. Szumowski: Porozmawiam z nim. Będzie obowiązek to będzie musiał

Andrzej Duda przyznał w czasie kampanii wyborczej, że nie szczepił się na grypę. Łukasz Szumowski mówił w programie „Tłit” „Wirtualnej Polski”, że stara się przekonać prezydenta do zaszczepienia się.

„Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie” – pisał na Twitterze w czasie kampanii prezydent Andrzej Duda.

W trakcie walki o reelekcję Duda wyznał również, że nie szczepił się na grypę. Powiedział wtedy, że nie zaszczepi się również w przyszłości „bo po prostu nie”

Oczywiście to wszystko było po to, by zdobyć część prawicowego elektoratu Konfederacji. Na grypę jednak prezydent rzeczywiście nie jest zaszczepiony i to widocznie razi ministra zdrowia.

Temat ten został poruszony w programie „Tłit” „Wirtualnej Polski”. Szumowski powiedział o tym, że póki co Duda zdania nie zmienił.

– Jeszcze nie przekonałem prezydenta do szczepienia na grypę, ale na pewno będziemy na ten temat rozmawiali. Pamiętajmy o jednej rzeczy, w Polsce to nie jest obowiązkowe. Jak będzie taki obowiązek, to nie będzie dyskusji – powiedział.

Miejmy nadzieję, że nie jest to zapowiedź obowiązkowych szczepień na grypę. Szumowski nie zamierza spocząć i będzie dalej nagabywał prezydenta.

– Oczywiście będziemy na ten temat rozmawiać, bo jako osoba publiczna może dać dobry przykład i to byłoby ważne – powiedział.

Źródło: Wirtualna Polska

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

eas
..nie będzie dyskusji. Dla mnie takie zdanie określa Szumowskiego jednoznacznie: demokracja i wolność są mu obce, ma osobowość sowieckiego totalniaka.

Za: Najwyższy Czas! (7 sierpnia 2020)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Należy jak najszybcie odsunąć od wszelkich wpływów bardzo niebezpiecznych ludzi sugerujących, że szczepienia przeciwko grypie mogą – i powinny według nich – być obowiązkowe. Prof. Szumowski jest jednym z najbardziej szkodliwych ludzi w obecnym rządzie i to on ponosi większość odpowiedzialności za to co zrobiono w Polsce w sprawie nieistniejącej tzw. pandemii koronawirusa. (To znaczy, po zmianie definicji „pandemii”, zaczęła ona nagle istnieć prawnie, lecz nie w sensie epidemiologicznym.) Wielokrotnie sugerował on, że szczepienia „przeciwko koronawirusowi” powinny być obowiązkowe i przymusowe, a teraz dodaje, że bierze pod uwagę możliwość wprowadzenia obowiązku szczepienia przeciwko grypie (nb. nieskutecznych szczepień, vide sytuacja w USA).

 


 

Wojciech Cejrowski ostro o Łukaszu Szumowskim. „Uważa, że pożarł wszystkie rozumy”

Wojciech Cejrowski był gościem „Studia Dziki Zachód” na antenie „Radia WNET”. Wśród wielu tematów poruszono m.in. ostatnie informacje nt. koronawirusa i możliwych nowych obostrzeń.

Cejrowski publicznie zapytał ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, dlaczego w Polsce hydroksychlorina nie jest dopuszczona jako środek leczenia koronawirusa.

„Pytania są do prof. Szumowskiego następujące. Czy ten minister zeżarł wszystkie rozumy i jest mądrzejszy od wszystkich swoich kolegów? Dlaczego skoro część kolegów chce zastosować leczenie arechiną, to pan minister wprowadza cenzurę ustawową na przypisywanie tego leku? Czemu w sytuacji totalnego zagrożenia nie uwalniamy wszystkich mocy?” – mówił Cejrowski.

Doktor Zbigniew Hałat wskazywał niedawno, że hydroksychlorina (arechina) może być blokowana na zlecenie wielkich koncernów farmaceutycznych, które chcą wprowadzić na rynek swoje, znacznie droższe leki.

„Poprzedni pan doktor wspomniał o tym, że jest cenzura. Cenzura w sieci i publikatorach medycznych. One wszystkie są finansowane przez drogie koncerny. Jeżeli Google, Facebook i Youtube cenzurują informację na temat hydroksychloriny, czyli taniochy, to dlaczego to robią? Bo jednocześnie mają na swoich platformach reklamy drogich leków” – skomentował Cejrowski.

Źródło: wnet.fm

Za: Najwyższy Czas! (7 sierpnia 2020)

 


 

.