Aktualizacja strony została wstrzymana

Trump: główny specjalista od chorób zakaźnych w USA jest panikarzem

W wywiadzie dla FOX News prezydent USA powiedział, że mimo takie zdania mają bardzo dobre relacje. Anthony Fauci to główny specjalisty od chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych. Trump skrytykował słowa specjalisty, które jego zdaniem szerzą panikę w kraju. Prezydent USA podkreśla, że w tej całej sytuacji najbardziej potrzebny jest spokój.

Na łamach Fox News prezydent USA tłumaczył kolejny już wzrost przypadków zakażonych osób na COVID-19. Trump w wywiadzie zdecydowanie nie zgadza się z krytyką mediów na temat walki w poszczególnych stanach Ameryki.

Amerykańskie media od dłuższego czasu podkreślają, że prezydent USA i Anthony Fauci są w prowadzonych dyskusjach na temat walki z pandemią innego zdania.

Główny specjalisty od chorób zakaźnych w Stanach Zjednoczonych uważa, że obostrzenia w USA powinny być wprowadzone zdecydowanie wcześniej. Na te słowa zdecydowanie zareagował prezydent USA. Mówiło się dużo nawet o zwolnieniu za te słowa skierowane wobec władz państwowych.

Donald Trump podkreśla, że często obaj panowie różnią się w opiniach jednak są innego zdania. Trump podkreśla, że należy być ostrożnym i wprowadzać spokój w państwie, a słowa specjalisty cechują się paniką i źle wpływają na społeczeństwo amerykańskie.

rr, foxnews, radio mayak

Za: Fronda.pl (20.07.20)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: Prezydent Trump zaczyna publicznie mówić o tym o czym zorientował się już nieco wcześniej, mianowicie, że został wprowadzony w błąd przez lobby medyczno-farmaceutyczne, które zaczęło tworzyć panikę, gdyż chyba ci lobbyści i pseudo-naukowcy sami zaczęli wierzyć w modele którymi się posługiwali. A modele zasilone niewłaściwymi danymi zaczęły wypluwać jakieś monstrualne dane, np, że w samych tylko Stanach Zjednoczonych padnie na koronawirusa 2,2 miliona mieszkańców. Dzisiaj, podawana liczba „ofiar koronawirusa” sięga około 140 tysięcy, ale jest ona tak wysoka tylko dlatego, że każdy zmarły posiadający w organizmie ślady – nawet najmniejsze – tego wirusa, od razu zaliczany jest do jego ofiar – co jest oczywiście z medycznego punktu widzenia nonsensem. W rzeczywistości, liczba osób zmarłych na koronawirusa może być dziesięciokrotnie niższa. Z tego powodu prezydent Trump zarządził, aby od teraz wszystkie szpitale przesyłały swoje dane bezpośrednio do Departamentu Zdrowia, a nie jak dotychczas do CDC – skorumpowanej instytucji manipulującej danymi.

A do co świętego Antoniego Fauci – oczywiście, że jest panikarzem. Jest też lekarzyną, nie jest też żadnym naukowcem, jak się go przedstawia, nie ma żadnego tytułu naukowego, nawet nie ma stopnia naukowego, nie jest doktorem. Jest natomiast od kilkudziesięciu lat administratorem potężnej machiny biurokratycznej, z którą liczą się wszyscy, bo zarządza on np. grantami naukowymi. Stąd jego pozycja.

 


 

Skip to content