Aktualizacja strony została wstrzymana

PAP publikuje zaskakujący artykuł o wszczepialnych mikrochipach

Polska Agencja Prasowa opublikowała wywiad prof. Dariuszem Jemielniakiem, który przedstawia się jako „ostrożny entuzjasta postępu”, to znaczy – wszczepialnych pod skórę chipów. Jak mówi Jemielniak, z chipami może być tak, że zastąpią dowody osobiste, a człowiek, który nie pozwoli go sobie wszczepić, znajdzie się poza nawiasem społeczeństwa. Co zaskakujące, całość materiału utrzymana jest w pozytywnym tonie.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

Źródło: pap.pl

Pach

[Wybrane wypowiedzi internautów pod w/w tekstem na stronie źródłowej:]

W normalnym społeczenstwie szaleńców z szalonymi pomysłami powinno się zamykać.
Kasia

Profesor opowiada o tym całkiem pozytywnie. Szalony człowiek!!!
Polonus

Ale z czasem ktoś zacznie stosować szczepionki z dużą zawartością ołowiu jako ontidotum na prostowanie kręgosłupa moralnego
Marek

„Zastanowienie musi budzić też fakt, że rozmowa o sumarycznie pochwalnym wydźwięku na temat mikrochipów przygotowana została przez agencję państwową.” -TO SIĘ NAZYWA BEZMYŚLNOŚÄ†.
andrzej

zatem rozpoczeto proces przygotowania Polakow do,tego cco czynili farmerzy z konmi z krowami
olek

No i kto bedzie taki odwazny i powie, ze ja sie nie zaszczepie ? Tak powiesz to wypadasz z gry praca, transport, zakupy, zasilki … i co ? I nic.. wszyscy pojda „grzecznie” …
IRE

Totalne zniewolenie człowieka…. Komuna przy tym to,, pestka,. CZEKAMY NA GŁOS NASZYCH BISKUPÓW.
Bolesław Grabo

Za: PoloniaChristiana – pch24.pl (2020-07-19)

 


 

KOMENTARZ BIBUŁY: O tego typu możliwościach technologicznych, i co gorsza – o tego typu tendencjach w myśleniu tzw. naukowców i innych uszczęśliwiaczy ludzkości, pisano wielokrotnie od kilkudziesięciu lat, lecz większość ludzi karmionych zgniłą paszą głównych mediów, uważała to za jakiś wymysł i „teorie konspiracyjne”. Ba, nawet dzisiaj większość postępowców tak uważa, chociaż będzie to trwało do pewnego momentu i gdy tylko ich święte media oznajmią o wspaniałości nowych technologii, sami jako pierwsi z radością podstawią swoje ciała pod szprycę.

Na naszych łamach pisaliśmy o różnego rodzaju technologiach RFID, o implantach, mikroczipach, o tym, że np. już 13 lat temu skorumpowane Amerykańskie Stowarzyszenie Medyczne wspierało wszczepianie implantów identyfikacyjnych, czy o tym, że masoni w USA szeroko propagują od wielu lat wszczepianie mikroczipów dzieciom – o tym wszystkim ostrzegaliśmy, lecz spotykało się ze kpinami lewackich mądrali oraz ignorancją wielu z tzw. prawicowych portali. Smutne, że dopiero po czasie niektórzy nabywają wiedzy, a jeszcze mniej liczni – mądrzeją.

 


 

.