Aktualizacja strony została wstrzymana

Bill Gates zapowiada „drugą falę” z bezcenną miną

Minister Szumowski już w maju zapowiadał nam „drugą falę” Korony. To samo zapowiadali starsi i mądrzejsi w Niemczech,we Francji, w Hiszpanii i Włoszech. Oni po prostu wiedzą wszystko lepiej. Trzy tygodnie temu  do „zapowiadaczy” dołączył Guru Swiatowych Szczepień nie zostawiając nam żadnej nadziei.  Ma tym krótkim filmiku z wywiadu przeprowadzonego 23 czerwca przez amerykański kanał  Commerce Foundation,  w specjalnym programie „Path Forward”  Bill Gates twierdzi jednoznacznie: „(Jesienią) będziemy musieli się przygotować na następny wirus i TEN RZECZYWISCIE  wzbudzi powszechne poruszenie” (warto zwrócić uwagę na jego minę przy wypowiadaniu tych słów). Melinda potakuje z uśmiechem.

[youtube =5hYVNs2J6UA width=”600″]

Bill Gates: „We have to prepare for the next one.” (German subtitles)

Tja… Mający węża nie tylko w głowie, ale i w kieszeni Bill Gates kupił od Chińczyków najtańszy badziewiasty wirus, który okazał się być niewydajny . Ten następny będzie lepszy…Nie wywiniemy się.

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz

Za: salon24.pl  – Joanna Mieszko-Wiórkiewicz (18 lipca 2020)

 


 

Bill Gates finansuje badania nad genetycznie modyfikowanymi komarami przenoszącymi szczepionki

Wielu osób twierdzi, że rząd daje zbyt dużą swobodę przemysłowi biotechnologicznemu i medycznemu, nawet jeśli nie wiadomo, czy tak drastyczne kroki rzeczywiście przyniosą korzyść dobru publicznemu. 

Jednym z przykładów jest zezwolenia na stosowanie w sytuacjach awaryjnych przyspieszonego testowania i produkcji leków i szczepionek na COVID-19. Innym przykładem są… genetycznie zmodyfikowane komary?

W maju amerykańska EPA wyraziła eksperymentalną zgodę dla firmy biotech na wypuszczenie wyprodukowanych w laboratorium owadów. Firmę tę wspiera Fundacja Billa Gatesa

EPA daje zielone światło dla uwolnienia GM komarów Ameryce

1 maja EPA ogłosiła, że wydała specjalną zgodę firmie biotech – Oxitec (wspieranej przez Fundację Gatesów). Mając tę zgodę Oxitec będzie mogła wypuścić te GM komary na Florydzie i w Teksasie.

Oxitec i EPA twierdzą, że eksperymentalne wypuszczenie tych GM Aedes aegypti komarów ma na celu sprawdzenie czy one będą „chronić zdrowie publiczne przed chorobami ”šod-komarowymi’”. W oficjalnym oświadczeniu EPA mówi bezczelnie, że „wypuści się tylko samce komarów, i one nie gryzą ludzi”, więc „nie będą stanowić ryzyka dla ludzi. Oczekuje się też, że nie będzie żadnych niepożądanych skutków dla zwierząt”.

Eksperyment z tzw. „narzędziem bio-pestycydowym / Biopesticide Tool” ma trwać 2 lata.

3 naturalne sposoby ochrony przed ukąszeniami owadów

Zamiast opryskiwać siebie i dzieci potencjalnie szkodliwymi substancjami, przemyśl alternatywy, w tym: olejek goździkowy, miętowy, cytrynowy, eukaliptusowy i pelargoniowy [geranium]. Na balkonie / tarasie warto mieć w skrzynkach komarzycę, a w domu doniczki z bazylią.

https://www.naturalhealth365.com/mosquitoes-bill-gates-3444.html

Olejek z geranium sprawdziłam na ludziach i psie, chroni przed kleszczami

[youtube =lEtdW-mRmJ0 width=”600″]

źródła:

Activistpost.com
Theconversation.com
Medicalnewstoday.com
Madesafe.org
Madesafe.org
Sciencedirect.com
FDA.gov
Biomedcentral.com
Govdelivery.com
Regulations.gov

tłumaczenie: Ola Gordon

Za: wolna-polska.pl (18 lipca, 2020)

 


 

Skip to content